banner92

banner77

ORTOPEDİ DOKTORU ‘DURSUN’ GÖREVE BAŞLADI

Vakfıkebir Devlet Hastanesi uzman doktor kadrosunu bir yenisini daha ekledi. Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Mehmet Ali Dursun, Vakfıkebir Devlet Hastanesindeki yeni görevine başladı.

Vakfıkebir 08.06.2021, 21:45 Ahmet Kamburoğlu
ORTOPEDİ DOKTORU ‘DURSUN’ GÖREVE BAŞLADI

Vakfıkebir Devlet hastanesi uzman doktor kadro sayısını artırmaya devam ediyor. Yapılan son atama ile Hastanenin uzman doktor kadrosuna Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Mehmet Ali Dursun atanarak görevine başladı. Vakfıkebir Devlet Hastanesine atanan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Mehmet Ali Dursun’a başarılı bir meslek hayatı dileklerimizle, hayırlı görevler diyoruz.

UZM. OP. DR. MEHMET ALİ DURSUN KİMDİR?

1991 yılında Çorum İli Osmancık ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve Ortaokulu Osmancık ilçesinde okudu. Lise eğitimini Konya ilinde Meram Fen Lisesinde tamamladı. Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümünde İhtisasını tamamladı. B. ve E. Uluslararası bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitaplarında (proceedings) yer alan 27 Projelerde görev aldı.

İŞ DENEYİMLERİ:

1-Erzurum Tortum İlçe Devlet Hastanesi - Tabip

2-Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi – Ortopedi ve Travmatoloji İhtisası

3-Vakfıkebir Devlet Hastanesi- Ortopedi ve Travmatolojoji Uzman Tabip

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner93
banner94
20
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 23 Eylül 2021
İmsak 04:37
Güneş 06:03
Öğle 12:19
İkindi 15:43
Akşam 18:25
Yatsı 19:45
Günün Karikatürü Tümü