1 gün önce Vakfıkebir

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinin ardından Vakfıkebir ilçesindeki 46 mahalle muhtarı, yeni seçilen Belediye Başkanı Fuat Koçal ile birlikte ilk toplantılarını gerçekleştirdiler.

2 gün önce Beşikdüzü

Beşikdüzüspor Kulüp Başkanı Ferhat Aksoy ve yönetim kurulu, yeni seçilen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’i ziyaret ettiler.

4 gün önce Ana Kategori
4 gün önce Ana Kategori

Vakfıkebir ilçemizin Kemaliye Mahallesi Sahil mevkiinde düzenlenen programda belirlenen arazi üzerine fidan dikimi gerçekleştirildi.

4 gün önce Spor

Vakfıkebir İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünün organize ettiği Kaymakamlık Voleybol turnuvasının şampiyonu İlçe Emniyet Müdürlüğü oldu.

4 gün önce Ana Kategori

2023 Yılı 2'inci dönem buzağı desteği başvuruları 1 Nisan 2024 tarihi itibariyle başladı. Destekten ise en az 4 ay yaşamış, programlı aşıları tamamlanmış ve 2023 doğumlu buzağılar faydalanıyor.

4 gün önce Tonya

Her yıl Nisan ayında açan mavi yıldız çiçekleri ile meşhur Tonya’ya bağlı Kadıralak Yaylası karların erimeye başlaması ile birlikte mora bürünmeye başladı.

4 gün önce Vakfıkebir

Vakfıkebir’de aile hekimi olarak görev yapan Dr. Erol Kurt çektiği muhteşem fotoğraflarla ülke genelinde ödüller almaya devam ediyor.

4 gün önce Ana Kategori

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret ederek basın mensuplarıyla bir araya geldi. Trabzon basınının gücüne vurgu yapan Başkan Genç, gazetecilerle sohbet etti.

4 gün önce Beşikdüzü

Beşikdüzü ilçesinde yeni Belediye Başkanı seçilen Burhan Cahit Erdem, düzenlenen devir-teslim töreni ile koltuğa oturdu.

Reklam Bloğu