16-21 Nisan tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen Masvep Türkiye Şampiyonasında Türkiye şampiyonu olan Vakfıkebir Veteranlar takımı şampiyonluk kupasını alarak ilçeye döndü. Ligi Şampiyon olarak tamamlayan Vakfıkebir, Türkiye şampiyonu olmayı da başardılar. Antalya da düzenlenen şampiyonada başarı ve ikili diyaloglarıyla ses getiren Vakfıkebir Veteranlar Futbol Takımı oynadığı şampiyonluk maçında Niğde Veteranlar takımını Barış Baltürk’ün attığı golle 1-0 yenerek turnuvanın şampiyonu oldular. Şampiyonluk kupasını alan Vakfıkebir Veteranlar İlçeye döndü.

2 Vakfikebi̇r Türki̇ye Şampi̇yonu1

“TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLAN VAKFIKEBİR İLÇEYE DÖNDÜ”

Özellikle gurbetçi hemşehrilerimiz tarafından yalnız bırakılmayan ve sıcak ilişkiler içinde olan Vakfıkebir Veteranlar ilçe tanıtımı ve reklamında önemli rol oynadılar. Turnuvanın en iyi futbolcusu Vakfıkebir Veteranlar takımından Barış Baltürk seçildi. Baltürk Ödülünü Federasyon Başkanı Osman Çınar’ın elinden aldı. Vakfıkebir Veteranlar Futbol Takımının Türkiye Şampiyonluk Kupasını Eski Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, Federasyon Başkanı Osman Çınar ve Federasyon Başkan Yardımcısı Mustafa Biber tarafından birlikte verildi. Kupa töreni sonrası sahnede Türkiye Şampiyonluğu horon tepilerek kutlandı. Veteranlar takımının başarısını birçok kişi ve kuruluşlar sosyal medya hesapları üzerinden tebrik mesajlarıyla kutladılar.

“BAŞARIDA EMEĞİ OLANLARA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Takımın oyuncularından ve teknik sorumlularından Halil Haliloğlu ve Sadık Aydın, Türkiye Şampiyonluğu kupası töreninden sonra yaptıkları açıklamada; “Antalya da bizleri yalnız bırakmayan Eski Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Balta’ya, KEBİR SÜT Ankara Bölge Sorumlusu Semih Karadeniz’e teşekkür ediyoruz. Ayrıca, “Bu Türkiye Şampiyonluğunun kazanılmasında takımımızın her zaman yanında yer alan ve destek olan bu başarının en büyük mimarları Vakfıkebir Belediye Başkanımız Sayın Fuat Koçal’a, Eski Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Balta’ya, Kebir Süt Metin Ali Karadeniz'e, Yakup Karadeniz’e, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Uzun'a, CHP İlçe Başkanı Olcay Bahadır’a, İskenderoğlu Süt Adına Hüseyin İskenderoğlu'na, İslamoğlu Gıda adına Murat ve Bilal İslam’a, Vakfıkebir Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Hasan Bahadır’a, Kaymakamımız Dr. Hacı Arslan Uzan'a, Prof. Dr. Osman Aynacı'ya, ilçe esnaflarımıza, basın mensuplarımıza ve taraftarlarımıza sonsuz teşekkürler ediyoruz dediler. Yapılan açıklamanın devamında, Sezon boyunca lig maçlarında bizlere sponsor olan Vakfıkebir ilçemizin değerli iş adamlarından Saraloğlu Nakliyat ve Vinç Sahibi Gökmen Saral’a da şükranlarımızı ve teşekkürlerimizi iletiyoruz dediler. ”

“ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN ÖZEL PROGRAM” “ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN ÖZEL PROGRAM”