Vakfıkebir İlçe Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan, 2019-2024 yılları arasında muhtarlık vazifelerini özverli bir şekilde yürüterek yapmış oldukları hizmetlerden dolayı, görev süreleri biten muhtarlara teşekkür belgesi verdi. Geçen dönem ilçemiz mahalle muhtarı iken bu dönem seçilemeyen 21 mahalle muhtarı, İlçe Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan tarafından davet edilerek Kaymakamlık toplantı salonunda bir araya geldiler.

“MUHTARLARA TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ”

Kaymakam Dr. Uzan eski muhtarlarımızla sohbet edip, onlara geçmiş dönem hizmetleri için mahalle ve ilçe adına teşekkürlerini sunarken sohbetin sonunda kendilerine görev ve günün anısına birer teşekkür belgesi takdim etti. Eski muhtarlar Kaymakam Uzan’a nazik davetleri ve sunulan belgeler için teşekkür ederken ziyarette geçmiş günlere dair hoş ve eğlenceli sohbetler gerçekleştirildi.

ŞİDDET BİR İNSANLIK SUÇUDUR ŞİDDET BİR İNSANLIK SUÇUDUR

Kaymakam Uzan; muhtarlarımıza, 2019-2024 yılları arasında görev yaptığınız süre içerisinde, vatandaşlarımıza kamunun buluşma noktası olan muhtarlık görevinizde, devletin temsilinde ve devlet nezdinde de mahallenizin temsil edilmesinde göstermiş olduğunuz, özverili gayretli ve başarılı çalışmalarının tarafından büyük memnuniyetle karşılandığını dile getirirken, devletimize ve vatandaşlarımız için yapmış oldukları çalışmalar için teşekkür etti ve bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi.