Trabzon Üniversitesi Tonya Meslek Yüksekokulunda, öğrencilerin mesleki gelişimine katkı sağlamak amacıyla "Kriz Yönetimi ve Müdahale" konulu bir konferans düzenledi. Bu konferans, öğrencilerin kriz durumlarında nasıl etkili bir şekilde tepki verebileceklerini ve yönetebileceklerini öğrenmelerine olanak sağladı.

“ÖĞRENCİLERİMİZİN KİŞİSEL VE MESLEKİ GELİŞİMİNE ÖNEMLİ KATKILARDA BULUNDU”

"TONYA BELEDİYE BAŞKANI OSMAN BEŞEL, MAKAM ODASINDA DARP EDİLDİ" "TONYA BELEDİYE BAŞKANI OSMAN BEŞEL, MAKAM ODASINDA DARP EDİLDİ"

Trabzon Üniversitesi Tonya Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. İlyas Ün yaptığı açıklamada;  “Değerli bilgi ve birikimlerini bizlerle paylaşan Üniversitemiz Psikoloji Bölüm Başkanı Sn. Dr. Öğr. Üyesi Fatma Dilek Şeker'e bu konferansa verdiği katkılardan dolayı teşekkür ederiz. Sn. Dr. Şeker, kriz durumlarında psikolojik olarak nasıl sağlıklı bir tutum sergilenmesi gerektiği konusunda önemli perspektifler sunarak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimine önemli katkılarda bulundu dedi.”

Konferansa, Yüksekokul Müdürü Dr. İlyas Ün, akademisyenler ve öğrenciler katıldı. Etkinlik sonunda katılımcıların sorularına yer verildi ve ardından Yüksekokul Müdürü Dr. İlyas Ün tarafından konuşmacı Sn. Dr. Şeker'e teşekkür belgesi takdim edildi.