Cumhuriyet Halk Partisi Vakfıkebir İlçe Başkanı Olcay Bahadır, akülü sandalyeye ihtiyacı olan Hava Karaca’ya akülü sandalye alarak örnek alınacak bir davranış gerçekleştirerek vatandaşı sevindirdi. Başkan Bahadır, Vakfıkebir İlçesi Cumhuriyet Mahallesinde yaşayan Hava Karaca’ya Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Abdul Vahit Aksoy ile birlikte sandalyesini teslim ettikler.

“GÜZEL GÜNLERDE KULLANMASI TEMENNİSİYLE”

CHP Vakfıkebir İlçe Başkanı Olcay Bahadır yaptığı açıklamada, “Tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan engellilerimizin yaşam koşullarını daha da aktif hale getirmek amacıyla kendilerine akülü şeklinde tekerlekli sandalyesini hediye ettik. Güzel günlerde kullanmasını diliyoruz. Kendisine akülü tekerlekli sandalye hediye ettiğimiz ablamızın sevinci görülmeye değerdi. Onun mutluluğu kendisine olan güveninin artıyor olması her şeyden önemlidir. Allah birliğimizi, beraberliğimizi daim kılsın. Toplumumuzun en önemli yapı taşı olan yardımlaşma duygularımızı artırsın. Kardeşlik duyguları içerisinde milletçe birbirimize sahip çıktığımız sürece aramızı bozmaya çalışanlar asla başarılı olamayacaktır dedi.”

“MİLLET BAHÇESİ VE EK HİZMET BİNASI ALTINDAKİ İŞYERİ İHALEYE ÇIKIYOR” “MİLLET BAHÇESİ VE EK HİZMET BİNASI ALTINDAKİ İŞYERİ İHALEYE ÇIKIYOR”