Yeniden Refah Partisinin Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Lokman Öztürk ve Vakfıkebir Belediye Başkan Adayı Erdal Sayın Deregözü Mahallesi sakinleri ile bir araya geldiler. Toplantıya Trabzon İl Başkanı Süleyman Pulat, Vakfıkebir İlçe Başkanı Serdar Musaoğlu ve Belediye Encümen üyesi adayları katılırken seçildikleri taktirde yapacakları projeleri Deregözü Mahallesi halkı ile paylaştılar.

Yeniden Refah Partisi Vakfıkebir İlçe Başkanı Serdar Musaoğlu yaptığı açıklamada; “İlçemizin refahı adına çalışmalarımıza, özveri ve samimiyet ile devam ediyoruz. Mahalle ziyaretlerimizde halkımızın talep ve önerilerini dinleyerek gerçekleştirilebilir projelerimizden bahsetme ve ahlâklı belediyecilik anlayışımızı tanıtma fırsatı yakalıyoruz. Samimiyetin dünyadaki en etkili kuvvet olduğunu düşünerek, çalışmalarımızda samimiyeti ön planda tutuyoruz. Bu güzel karşılamalarından dolayı Deregözü Mahallesi halkına teşekkürü bir borç biliriz. Çalışmalarımız ile bizlere mukabelede bulunan insanları memnun etme gayreti taşıyoruz.

"GÜLERYÜZLÜ BAŞKAN'DAN BAYRAMLAŞMA" "GÜLERYÜZLÜ BAŞKAN'DAN BAYRAMLAŞMA"

Bizleri özenle dinleyen, kıymetli Deregözü Mahallesi halkına teşekkür ediyor, ahlâklı belediyecilik anlayışımızın herkese refah olacağını düşünüyoruz dedi.