Vakfıkebir Belediye Başkanı Fuat Koçal, Vakfıkebir Muhtarlar Derneğine iadeyi ziyarette bulundu. Başkan Koçal, belediye çalışmalarının yanı sıra iadeyi ziyaretlerine devam ediyor. İadeyi ziyaretleri kapsamında Vakfıkebir Muhtarlar Derneğine ziyarette bulundu. Ziyarete Belediye Başkanı Fuat Koçal’ın yanı sıra Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan ve Fen İşleri Müdürü Mustafa Kemal Bulut ve mahalle muhtarları katıldı.

“Yolumuza Emi̇n Adimlarla Devam Edi̇yoruz” (3)“Yolumuza Emi̇n Adimlarla Devam Edi̇yoruz” (1)

“BİRLİĞİMİZ BİZİM GÜCÜMÜZDÜR”

Ziyaret sırasında konuşan Vakfıkebir Muhtarlar Derneği Başkanı İzzet Çilingir, “Bizim makamlara saygımız en üst seviyededir. Başkanımızın başarılı olması, ilçemizi ileriye taşıması için tüm gücümüzle destek olacağız. Birliğimiz bizim gücümüzdür. Ülkemizde tasarruf tedbirleri alındı. Muhtar arkadaşlarımdan biraz sabır istiyorum. İnsanlar bıraktıkları eserleri ile anılırlar. Başkanımızın da ilçemize güzel eserler kazandıracağına inanıyorum. Kendisine ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ediyor, hizmet yolculuğunda başarılar diliyoruz” dedi.

“YOLUMUZA EMİN ADIMLARLA DEVAM EDİYORUZ”

Vakfıkebir Belediye Başkanımız Fuat Koçal ise; “31 Martta vatandaşlarımızın teveccühü, Rabbimizin nasibi ile sizlerle birlikte göreve seçildik. Seçildiğimiz görevlerin gereklerini yerine getirmek durumundayız. Bir plan ve program dahilinde çalışmalarımızı yapmayı planlamıştık. Şuanda o şekilde çalışıyoruz. Mahallelerimizde yol bakım ve onarım çalışmaları başlattık. Yağmur dolayısıyla gecikmeler yaşandı. Çalışmalarımız devam ediyor. Acil olan işlere öncelik tanımalıyız. Bizim için kişilere özel hizmet anlayışı değil, umumun, toplumun menfaati önemlidir. Yeni bir sayfa açtık, yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Belediyemizin borç yükünü azaltarak yatırımlar yapmayı hedefliyoruz, yeni gelir kapıları oluşturmak istiyoruz. Güneş enerji sistemi, asfalt plenti ve beton santrali kurmak için çalışmalar yapıyoruz. İlçemize sosyal tesisler kazandırmak için görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Devletimiz tasarruf tedbirleri aldı. Bunlara uyarak adımlarımızı atacağız. Bu konuda vatandaşlarımızın anlayış göstereceğine inanıyoruz. Birbirimizi kırmayalım, birbirimize küsmeyelim. Vakfıkebir’imizin, memleketimizin hizmetinde olmak için bu göreve talip olduk. Sizlerle birlikte büyük bir uyum içerisinde çalışarak mahallelerimize, ilçemize hak ettiği hizmetleri kazandıracağız” diye konuştu.  

KOÇAL, SÖZLEŞMEMİZİN HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM KOÇAL, SÖZLEŞMEMİZİN HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM

Konuşmaların ardından, Vakfıkebir Muhtarlar Derneği Başkanı İzzet Çilingir, Belediye Başkanımız Fuat Koçal’a muhtarlar adına hazırladıkları hediyeleri takdim etti.