Vakfıkebir ilçesinde FolFest Organizasyon şirketi Meltem ve Mehmet Karanisoğlu tarafından organize edilen müzik şöleni, 3 gün boyunca Vakfıkebir ve Büyükliman Bölgesinde yer alan ilçelerin vatandaşları coşturdu. 18-19-20 Ağustos 2023 tarihlerinde Vakfıkebir ilçesi festival alanında düzenlenen müzik eğlence organizasyonuna İlçe Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan, Belediye Başkanı Muhammet Balta, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, İlçe Emniyet Müdürü Murat Soysay’ın yanı sıra daire amirleri, iş dünyasından birçok esnaf ve muhteşem bir kalabalık katıldı. Üç gün boyunca muhteşem organizasyon ile birbirinden değerli sanatçıların sahne aldığı gecelerde alanı dolduran vatandaşlar doyasıya eğlenerek horon oynadı. Organizasyonun sunuculuklarını Tosun Paşa (Ertuğrul Yayla) ve Kaptan Yusuf (Yusuf Keleş) yaparken birbirinden değerli sanatçılarda sahne altı.

MUHTEŞEM ORGANİZASYON COŞKUYLA SONA ERDİ

Vakfıkebir İlçe Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan ve Belediye Başkanı Muhammet Balta yaptıkları selamlama konuşmalarında, “Organizasyonu düzenleyen Meltem ve Mehmet Karanisoğlu’na teşekkür ettiler. Sahne alan sanatçılara ve sponsorlara da katkıları için ayrıca teşekkür ederek, alanı dolduran vatandaşları iyi eğlenceler dilediler.”

FolFest Organizasyon şirketi adına Mehmet Karanisoğlu ise yaptığı açıklamada; “Bu güzel organizasyonun yapılması için bizlere destek olan başta sayın Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız olmak üzere sponsorlarımıza, ilçe esnaflarımıza, sanatçılarımıza, Özdemir Seslendirmeye, Emniyet güçlerimize ve halkımıza sonsuz şükranlarımızı ve teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bir başka organizasyonda buluşmak dileği ile herkese selamlarımızı iletiyoruz dedi.”

“TMMOB ODASI BÜYÜKLİMAN’DA” “TMMOB ODASI BÜYÜKLİMAN’DA”