Bayramlaşmaya; Vakfıkebir İlçe Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan, Vakfıkebir Belediye Başkanı Fuat Koçal, daire amirleri, siyasi parti ilçe başkanları, STK temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldılar.

Vakfikebi̇r’de Bayramlaşma Merasi̇mi̇ Düzenlendi̇ (4)Vakfikebi̇r’de Bayramlaşma Merasi̇mi̇ Düzenlendi̇ (2)

“YOLUMUZA EMİN ADIMLARLA DEVAM EDİYORUZ” “YOLUMUZA EMİN ADIMLARLA DEVAM EDİYORUZ”

“HİZMETLERİMİZE TÜM İLÇE HALKIMIZ KATKI SUNACAKTIR”

Vakfıkebir Belediye Başkanı Fuat Koçal yaptığı selamlama konuşmasında; “Belediye başkanı olarak sizlerle birlikte bir arada olmaktan son derece mutluyum. Türkiye Cumhuriyeti yüzyılında devlet aklını ön planda tutarak sevgi, saygı, hoşgörülü birlik ve beraberliği hakkı ve hukuku adaleti en üst düzeyde tutan bir anlayışla Vakfıkebir ilçemize hizmet etmek istiyoruz. Bu hizmetlere tüm ilçe halkımızın katkı sunacağını düşünüyorum. Bu duygu ve düşüncelerle ramazan bayramınızı kutluyor, hepinize ve ilçe halkımıza sevgi ve saygılarımızı sunuyor esenlikler diliyorum dedi.”

“BAYRAMLAR TATİL YAPMA GÜNLERİ DEĞİLDİR”

Vakfıkebir İlçe Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan ise, “Bu güzel bayram gününde sizleri burada ağırlamaktan son derece mutluluk duyuyor ve hepinizin bayramını kutluyorum. Gelenek olduğu üzere her yıl bu ortamda düzenlediğimiz bayramlaşma törenimize teşrif ederek onurlandırdığınız için hepinize en kalbi şükranlarımı sunuyorum. Değerli hemşehrilerim, Bayramlar tatil yapma günleri değildir.  Ailelerimiz ve yakınlarımızla beraber hem hal olmak ve dertleşme, küskünlüklerimizi, dargınlıklarımızı giderme,  birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi perçinleme günüdür. Başta şehit ve Gazi ailelerimiz olmak üzere tüm ilçe halkımızın bayramını kutluyor, hepinize saygılar sunuyorum dedi.”

Bayramlaşma merasiminin ardından jandarma, emniyet, Vakfıkebir Devlet Hastanesindeki hastalara bayram ziyaretlerinde bulunuldu.