ÇİM HOKEYİ BÖLGE BİRİNCİLİĞİNE GÜLBAHAR HATUN DAMGASI! ÇİM HOKEYİ BÖLGE BİRİNCİLİĞİNE GÜLBAHAR HATUN DAMGASI!

2023-2024 Veteranlar Futbol Ligine bu hafta oynanan müsabakalarla devam edildi. Veteranlar Futbol Liginde geçen yıl lig ve bölge şampiyonu olan ardından Türkiye şampiyonasında Türkiye Üçüncüsü olma başarısı gösteren Vakfıkebir takımı, bu yılda lige süper kupayı kazanarak başlamıştı. Vakfıkebir Veteranlar futbol takımı ligde bu hafta kendi saha ve seyircisi önünde karşılaştığı Sürmene Veteranlar futbol takımı 3-2 mağlup ederek liderle arasındaki puan farkını ikiye indirdi. Müsabakanın ilk yarısında adeta gol düellosu yaşandı.  Yalçın, Zafer ve Osman’ın ayağından bulduğu üç gol ile 3-0 öne geçen Vakfıkebir temsilcisi Sürmene takımından Savaş’ın ayağından yenen gole engel olamayınca karşılaşmanın ilk yarısı 3-1 sona erdi. Müsabakanın ikinci yarısına her iki takımda kontrollü başladı. İki takımda girdikleri gol pozisyonlarından faydalanamadılar. Vakfıkebir temsilcisinin kazandığı penaltı atışını Gökmen gole çeviremedi. Müsabakanın ilerleyen dakikalarından Sürmene takımından Ayhan’ın şutuna kaleci Serkan engel olamayınca maç 3-2 oldu. Karşılaşmada başka gol olmayınca müsabaka Vakfıkebir Veteranların 3-2 üstünlüğü ile sona erdi. Bu sonucun ardından Vakfıkebir puanını 7’ye yükselterek Lider Of spor ile arasındaki puan farkını ikiye düşürdü. Vakfıkebir Veteranlar takımı gurupta 9 puan ile lider olan Of Veteranlar takımı ile Bu hafta sonu 12 Kasım 2023 Pazar günü saat: 16.00 da Of ilçesinde karşılaşacak.

Stat: Vakfıkebir İlçe Stadı

Hakemler: Abdulkadir Mumcu**, Arif Köroğlu**, Kurtuluş Dölek**

Vakfıkebir Veteranlar: Serkan**, Mustafa**, Resul**,  Mesut**(Ahmet**), Nuri**(Celal**), Zafer***, Osman**, Gökmen**(Sadık**), Oğuzhan***, Tuncay**, Yalçın**

Sürmene Veteranlar: Fatih**, Fatih Bayraktar*, Osman**, Hasan**, Ayhan**, Arda**, Yavuz*(Gökhan*), Tuncay*(Berat*), Savaş**, Cevdet**, Yahya*(Kader*)

Goller: Yalçın Kara, Zafer Dilek, Osman Çil (Vakfıkebir Veteranlar), Savaş, Ayhan (Sürmen Veteranlar)