Vakfıkebir “Uzun Dayanıklı Tüketim Malları” (UZUN DTM) Genel Müdürü Ahmet Uzun kampanya ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Uzun Dayanıklı Tüketim Malları olarak Vakfıkebir merkezi şirketimizle öncelik büyük liman havzası olmak üzere Ortahisar, Akçaabat, Giresun ve Gümüşhane'de sektörünün öncü markalarının bayisi olarak beyaz eşya mobilya ve Telekom sektöründe hizmet vermekteyiz. Yüksek teknoloji ve dayanıklı tüketim malı ürünlerini ulaşılabilir fiyat ve ödeme kolaylıklarıyla sunmakla kalmıyor sektöründe deneyimli çalışma arkadaşlarımızla ihtiyaca uygun hizmeti insanımızla buluşturuyoruz dedi.”

“Uzun Dtm” Araç Sahi̇bi̇ Yapiyor!1

BU YIL İKİNCİSİNİ DÜZENLİYORUZ”

UZUN, “Bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz “UZUN DTM ARAÇ SAHİBİ YAPIYOR” kampanyamızla bölgemize değer katmaya müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz. Türkiye genelinde son yılların istatistiksel olarak hediye kazanma şansı en yüksek kampanyasını müşterilerimizle buluşturuyoruz.  

“BİRBİRİNDEN GÜZEL HEDİYERLER VERİYORUZ”

KOÇAL, SÖZLEŞMEMİZİN HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM KOÇAL, SÖZLEŞMEMİZİN HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM

Büyük ödül arabanın yanı sıra televizyon beyaz eşya ve elektronik ürünler de hediye etmekteyiz. 20.000 TL'lik alışverişe bir çekiliş hakkı olma kaydı ile milli piyango çatısı altında yürütecek olduğumuz kampanyamıza 1 Haziran itibariyle başladı. Biz bölgemize yakışanı yapıp ülkenin hediye kazanma olasılığı en yüksek kampanyasını yaptık şansına güvenen herkesi mağazalarımıza kampanyaya katılmaya davet ediyoruz. Şimdiden tüm müşterilerimize bol şans diliyoruz dedi.”