Vakfıkebir Belediye Başkanı Fuat Koçal'ın talimatları doğrultusunda Büyükliman Mahallesi'nde bulunan piknik alanı ve çocuk parkında Mahalle Muhtarı Sadık Aydın’ın istekleri doğrultusunda çevre temizliği, bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirildi.

Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan, Temizlik işleri Müdürü Resul Özoğlu ve temizlik işleri personeli tarafından park yıkanıp temizledi. Ayrıca Trabzon Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından kamelyaların onarımı, ağaçların budanması ve odların biçilme çalışmaları yapılarak yeni görünüm sağlandı. Bu kapsamda onarım çalışmaları da yapılacak.

“Mi̇lli̇ Servetleri̇mi̇z” Olan Pi̇kni̇k Alanlarimizi Koruyalim (2)

“MİLLİ SERVETLERİMİZ” OLAN PİKNİK ALANLARIMIZI KORUYALIM

Büyükkliman Mahallesi Muhtarı Sadık Aydın çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada, Sayın Belediye Başkanımız Fuat Koçal, başkan yardımcımız Sayın Mehmet Arslan, Temizlik İşleri Müdürümüz Sayın Resul Özoğlu ve tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Halkımıza Hizmetkâr olmaya devam ediyoruz. Halkımızdan özellikle çevremizi temiz tutmalarını ve “Milli Servetlerimiz” olan piknik alanlarımızı özenle kullanmalarını rica ediyoruz dedi.

YAYLALARDA KAÇAK YAPILAR TESPİT EDİLİYOR YAYLALARDA KAÇAK YAPILAR TESPİT EDİLİYOR

Haber; Mehmet Bülent Alp