AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Ahmet Uzun ve yönetim kurlu üyeleri 31 Mart Yerel seçimleri sonrası yeni ve yeniden seçilen 46 mahalle muhtarıyla istişare ve tanışma toplantısında bir araya geldi. Kale Restoran da gerçekleşen toplantıda Vakfıkebir’e hizmet için birlik mesajı verildi.

Vakfikebi̇r’de Ki̇ Her Soruna Çözüm Üretmek İçi̇n İsti̇şareleri̇mi̇zi̇ Araliksiz Sürdüreceği̇z (2)

“MUHTARLARA GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLEDİ”

Başkan Ahmet Uzun seçim sonrası Vakfıkebir ilçesinde göreve seçilen mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Muhtarların yerel yönetimdeki yeri ve önemine dikkat çeken AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Ahmet Uzun, ilçe teşkilatı olarak yapılan bütün çalışmalarda muhtarların görüş ve talebini dinlediklerini kaydetti. Muhtarlık teşkilatının vatandaş ve yerel yönetim arasında önemli işlevler üstlendiğini hatırlatan Başkan Uzun, vatandaşlardan gelen taleplerin muhtarlar aracılığıyla daha çabuk çözüme kavuştuğunu ifade ederek, muhtarlara görevlerinde başarılar diledi.

“HER KİM VAKFIKEBİR İÇİN BİR ÇİVİ ÇAKTIYSA ve ÇAKARSA ALLAH RAZI OLSUN”

Vakfıkebir’de seçilerek göreve başlayan tüm muhtarlara yeni dönemin hayırlı olmasını dileyen İlçe Başkanı Ahmet Uzun yaptığı konuşmada, “Önceki dönemlerde görev yapmış olan muhtarlarımız ve yeni seçilen muhtarlarımız bu görevleri birlik ve beraberlik içerisinde icra edecekler. Rabbim hepimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Sizlerle beraber güzel bir aile olarak problemlerimizi kendi içimizde çözeceğiz. Bizim muhatabımız derneğimiz ve muhtarlarımız. Mahallelerdeki muhataplarımız sizlersiniz. Mahallelere yapılacak tüm hizmetlerden sizlerin haberi olacak. Her kim Vakfıkebir için bir çivi çaktıysa ve çakarsa Allah razı olsun. Mahallelerimizde yaşam standartlarını ne kadar yükseltebiliriz bunları düşüneceğiz. Bir problem olduğunda, sıkıntımız olduğunda birlikte çözeceğiz. Vakfıkebir’imizin sorunlarını birlikte istişare içerisinde çözüme kavuşturacağız. Rabbim birlikte güzel hizmetler etmeyi nasip etsin. Hepimize hayırlı olsun” diye konuştu.

“VAKFIKEBİR’DE Kİ HER SORUNA ÇÖZÜM ÜRETMEK İÇİN İSTİŞARELERİMİZİ ARALIKSIZ SÜRDÜRECEĞİZ”

Muhtarlara son 10 yılda ilçede yapılan hizmetleri anlatan Başkan Uzun, Sevdalı olduğu İlçesinin kalkınması, gelişmesi ve büyümesi için gece gündüz demeden hizmet etmeye devam edeceğini söyledi. Muhtarların önemli bir görevi yerine getirdiğini ifade eden Başkan Uzun, “Yol arkadaşlarımız, çözüm ortaklarımız olan muhtarlarımızı dinlemek, birlikte hareket etmek ve yeni dönemde de Vakfıkebir’de ki her soruna çözüm üretmek için istişarelerimizi aralıksız sürdüreceğiz.” Dedi.

Vakfıkebir Muhtarlar Derneği Başkanı İzzet Çilingir ve muhtarlar da Başkan Uzun’a katkıları ve misafirperverliği dolayısıyla teşekkür etti.

“19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI” “19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI”