Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkut Çelebi, Vakfıkebir ilçesine gelerek esnafları işyerlerinde ziyaret ederek üyelerinin sektörlerindeki genel durum ve faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.

“ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ DE YATIRIM İÇİN SON AŞAMAYA GETİRİLDİ”

İşletme sahipleri ile sektörlerin sorunları ve talepleri üzerine görüş alışverişinde bulunan Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkut Çelebi, "İlimizin tüm ilçeleri ile birlikte kalkınmasına önem veriyoruz. Bu kapsamda Vakfıkebir ilçelerimizde de elimizden geldiğince çeşitli ziyaretler yaparak sektörlerin nabzını tutmaya çalışıyoruz. Vakfıkebir ilçemiz de ilimizin üretimine istihdamına büyük katkı veren bir bölge. Bu anlamda organize Sanayi Bölgesi de yatırım için son aşamaya getirildi" dedi.

“ESNAFLARIMIZ İLE YAKIN DİYALOG HALİNDEYİZ”

“VAKFIKEBİR’Lİ MAHALLE MUHTARLARINDAN SU İSYANI” “VAKFIKEBİR’Lİ MAHALLE MUHTARLARINDAN SU İSYANI”

Başkan Erkut Çelebi, Esnaflarımızı yerlerinde ziyaret etmek, sorunlarını dinleyerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacıyla gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında İlçemizde faaliyetlerine devam eden esnaflarımızı ziyarette bulunduk. Esnafların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Çelebi, “Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte Esnaflarımız ile yakın diyalog halinde olarak sizlerin sorunlarına hızlı müdahale ile daha etkili sonuçlar almayı hedefliyoruz. Bu kapsamda sizin de bizimle her zaman iletişim içerisinde olmanızı ve sorun ve taleplerinizi vakit kaybetmeden iletmenizi istiyoruz“ dedi.