“BEKİR AKTÜRK YENİDEN BAŞKAN” “BEKİR AKTÜRK YENİDEN BAŞKAN”

TTSO Başkanı Erkut Çelebi, Ziraat Bank Bosna Hersek Genel Müdürlüğünde gerçekleşen görüşmede, Suer ile Bosna Hersek ve çevre ülkelerde yatırım yapmayı planlayan Türk iş insanlarına sağlanacak imkanlar, kredi olanakları ve yatırım yapılabilecek sektörler konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Çelebi, "Ziraat Bank Bosna Hersek Yönetim Kurulu Başkanımızla verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Bosna Hersek'te  yatırım yapacak iş insanlarına destek noktasında önemli çalışmaları var. Kendisinin iş insanlarımıza verdiği destek çok kıymetli. Türk girişimcileri dünyanın her yerinde yatırım yapıyorlar ve destek bekliyorlar. Bayrağımızı dünyanın dört bir yanında dalgalandıran girişimcilerimize verilen her destek çok önemli. Bu anlamda Ziraat Bank Bosna Hersek Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Suer ve ekibine teşekkür ediyorum" dedi.

Görüşmede Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde tekstil konusunda yatırımları bulunan ve Bosna Hersek'te tekstil konusunda yatırım görüşmelerinde bulunan Trabzonlu iş insanı ve TTSO Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Şeref Demirci de yer aldı.