Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın başkanlığında Şube Müdürü Ömer Baştan’ın da katılımı ile sene sonu Okul-Kurum Müdürleri toplantısı Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapıldı. 2022-2023 eğitim öğretim yılı 2. Dönem ve yıl boyunca yapılan çalışmaların değerlendirilme toplantısı yapıldı. Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın başkanlığında yapılan toplantıda akademik başarı (LGS, TYT/AYT), sosyal etkinlikler, destekleme ve yetiştirme kursları, yaygın eğitim faaliyetleri, rehberlik faaliyetleri ve disiplin olayları, değerler eğitimi, bilimsel projeler ve çalışmaları, zararlı alışkanlıklardan korunma çalışmaları hakkında katılımcılardan fikir alışverişinde bulundular.

AİLE VE EVLİLİK HAYATI KURSU İLK MEZUNLARINI VERDİ AİLE VE EVLİLİK HAYATI KURSU İLK MEZUNLARINI VERDİ

DEĞERLENDİRME TOPLANTISINDA GELECEK YILI PLANLANDI!

Ayrıca gelecek yıl için akademik, sosyal, kültürel ve sportif başarıları arttırmak için yapılacak çalışmalar, okul ve kurun binalarının fiziki bakım ve onarımları. MEİS, Mebsis ve öğretmen özlük bilgilerinin güncellenmesi, taşımalı eğitim uygulamaları görüşülerek gelecek yıl için planlamaları yapıldı.

Toplantıda Müdür Altın, emekliye ayrılan kurum müdür ve müdür yardımcılarına hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek yeni yaşamlarında sağlıklar diledi.