Yeniden Refah Partisi Trabzon İl Başkanı Süleyman Pulat, Yeniden Refah Partisi Vakfıkebir İlçe Başkanı Saadettin Çiçek, il ve ilçe yöneticileri ile birlikte Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta’yı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler. Ziyaret sırasında il ve ülke gündemi konuşuldu.

“MİSAFİRPERVERLİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta’nın makamında gerçekleşen ziyarette, Yeniden Refah Partisi Vakfıkebir İl Başkanı Süleyman Pulat misafirperverliği için memnuniyeti dile getirdi. Başkan Pulat, “Partimizin il, ilçe ve genel merkez kongrelerini tamamladık. Kongrelerimiz yoğun katılım ve coşkulu kalabalıklarla gerçekleşti. İlçe Başkanımız Sadettin Bey kongre sonrası partimizi ziyaret ettiğinizi söyledi. Çok mutluluk duyduğumu ifade etmeliyim. Bu tür ziyaretlerin olması karşılıklı istişare bakımından büyük önem taşıyor. Vakfıkebir ilçemizi her ziyaretimizde mutlu ayrılıyoruz. İlçe halkının yakın ilgi ve alakası, ilçe esnafının ve halkının misafirperverliği bizleri mutlu ediyor. İlçe teşkilatı olarak Bugüne kadar Vakfıkebir’imizin hayrını olan her şeye destek olunduğu bilgisini aldım. Buda mutluluk verici. Bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyoruz” dedi.

VAKFIKEBİR'DE KURBAN BAYRAMI VAKFIKEBİR'DE KURBAN BAYRAMI

“BİRLİKTE HAREKET ETMEYE İHTİYACIMIZ VAR”

Görev süresi boyunca ilçedeki tüm siyasi partilerle iyi diyaloglar içerisinde olmak için gayret gösterdiklerini ifade eden Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta, “Hepimizin ortak amacı hizmet etmektir. Gençlik yıllarımızda rahmetli Adnan Demirtürk abimiz ile çalışma fırsatı bulmuştum. Kendisinin gençliğimizin maneviyatının güçlendirilmesi için çok önemli çalışmaları olmuştur. Değerli abimize Yüce Allah gani gani rahmet eylesin. Vakfıkebir’imizin huzura, kardeşliği ve birlikte hareket etmeye ihtiyacı var. Bizler hiç kimseyi kırmadan, ayrıştırmadan hizmet etmeye çalışıyoruz. Bütün siyasi partilerimize kapımız her zaman açıktır. Onlarda bizleri davet ediyorlar, gidiyoruz. Gelen tüm önerilere açığız. Hakaret içermeyen eleştirilere saygı duyuyoruz. 1992 yılından itibaren Vakfıkebir siyasetimizin içerisinde bulunuyorum. 2009 yılından itibaren ise kesintisiz olarak siyaset yapıyorum. Siyasette uyum çok önemlidir. Ne seçim döneminde nede göreve geldikten sonra enkaz edebiyatı yapmadım. Bizler eksiklikleri bilerek onları çözmek için göreve talip olduk. Hizmet ederken her zaman Yüce Allah’a hesap vereceğimizi aklımızdan çıkarmıyoruz. Seçim dönemlerinde vatandaşlarımıza hesabımızı veriyoruz. Ancak asıl hesap bu görevlerden sonra mahşerde vereceğimiz hesaptır. Başımızı yastığa koyduğumuzda vicdanımız rahat olması lazım. İnsanız eksiklikler, hatalar yapabilirsiniz. Ancak niyetiniz halis olmalıdır. Görev süremiz içerisinde hiçbir şeyi vatandaşımızdan saklayarak yapmadık. Açık ve şeffaf olmaya özen gösterdik. Önceliğimiz her zaman Vakfıkebir’in kazanmasıdır. Değişim isteniyor. Alışkanlıkları değiştirmek çok kolay olmuyor. Sivil toplum kuruluşlarımızla, siyasi partilerimizle, vatandaşlarımızla hep birlikte değişim için çalışmalıyız. Büyükliman Yöremiz, yöremizden çıkan iki Milletvekilimiz ile tarihi bir ivme yakaladı. İçimizden çıkan değerlerimize sahip çıkalım. Nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.