Vakfıkebir İlçe Jandarma Komutanlığına Karakol Komutanı olarak atanan J.Kd. Üçvş.Ömer Harman’a Vakfıkebirli Muhtarlar hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.Vakfıkebir Muhtarlar Derneği Başkanı İzzet Çilingir ve bazı mahalle muhtarları bir süre önce ilçeye atanan İlçe Jandarma Karakol Komutanı Harman’a ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

“VAKFIKEBİR’Lİ MAHALLE MUHTARLARINDAN SU İSYANI” “VAKFIKEBİR’Lİ MAHALLE MUHTARLARINDAN SU İSYANI”

“HER ZAMAN YARDIMA HAZIRIZ”

Muhtarlar derneği başkanı İzzet Çilingir ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, yeni Jandarma karakol komutanımıza hoş geldiniz ziyareti yaptık. Çilingir, her zaman kolluk kuvvetlerine yardımcı olmaya hazır olduklarını belirterek, “Geçmişte olduğu gibi yeni komutanımızla da saygı ve sevgi çerçevesinde çalışmalarımız olacak. Sizler bizlerin can ve mal güvenliğini sağlayan, vatanın ve milletin birlik ve beraberliğinin teminatı olan kahramanlarımızsınız. Başta İlçe Jandarma Komutanımız olmak üzere bütün personele şahsım ve muhtar arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Allah sizleri her zaman korusun ve başarılı kılsın. Yeni görevinizde size ve ekip arkadaşlarınıza başarılar diliyoruz” dedi.

 “MUHTARLARA TEŞEKKÜR”

Vakfıkebir İlçe Jandarma Karakol Komutanı J. Kd. Üçvş. Ömer Harman birlikte çalışacağımız Muhtarlarımızın bu ziyaretlerinde kendilerini ve mahallelerini tanıma imkanı buldum. Ziyaretleri için Muhtarlar Derneği başkanımıza ve ziyarete gelen muhtarlarımıza teşekkür ederim. Devletin asayiş birimi olarak kendileri ile çalışmaktan büyük mutluluk duyduğumuz Muhtarlarımız, özellikle mahallelerimizde huzurun sağlanmasında en önemli makamdırlar. Bizler her zaman günün her saatinde mahallelerimizin ve muhtarlarımızın yanında olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Herhangi bir sorunda muhtarlarımız bizleri mesai mefhumu gözetmeksizin arayabilirler ve ziyaret edebilirler. Görev süresi içinde en iyi şekilde hizmet vermeye çaba göstereceğini kaydeden J. Kd. Üçvş. Ömer Harman, "İlçeye bağlı 35 kırsal mahallemiz var. Bunları en kısa zamanda ziyaret edeceğim. İlçemizde asayişin sağlanması, halkımızın can ve mal güvenliği için görevimizin başındayız. Ziyaretlerinden dolayı muhtarlarımıza teşekkür ederim” şeklinde konuştu.