Vakfıkebir Hükümet Konağı girişinde Kaymakam Dr. Hacı Arslan Uzan, Belediye Başkanı Muhammet Balta ve kurum amirleri tarafından Temmuz 1991 ile Eylül 1991 yılları arasında kaymakam adayı olarak göreve başladığı Vakfıkebir Kaymakamlığına 32 yıl sonra Vali olarak gelen Vali Yıldırım, Kaymakam Dr. Hacı Arslan Uzan ve ilgililerle bir araya gelerek toplantı yaptı. İlçede yürütülen yatırımlar ve çalışmalar hakkında brifing aldı.

“VALİ YILDIRIM, KAYMAKAM ADAYI OLARAK BAŞLADIĞI VAKFIKEBİR İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ”

Vali Yıldırım 32 yıl önce göreve kaymakam adayı olarak başladığı, ilçe kaymakamlığında yazı işlerinde göreve başlayan ve daha sonra Kaymakamlık yazı işleri müdürlüğünden geçen ay emekli olan Şifa Karadeniz ile karşılaşmasında duygulu anlar yaşandı. Vali Yıldırım, bir süre Şifa Karadeniz ile sohbet ederek anılarını tazelediler.

“VALİ YILDIRIM BEŞİKDÜZÜ’NÜ ZİYARET ETTİ” “VALİ YILDIRIM BEŞİKDÜZÜ’NÜ ZİYARET ETTİ”

Vali Yıldırım, daha sonra Kaymakam Dr. Uzan beraberliğinde Vakfıkebir Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Muhammet Balta'dan ilçedeki çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı. Belediyeye gelişinde Başkan Balta ve kısım amirleri tarafından karşılanan Vali Yıldırım’a Belediye Başkanı Muhammet Balta tarafından “Osmanlı Belgelerinde Vakfıkebir” ile “Hicranlı Yıllarda Büyükliman” adlı ilçe tarihini anlatan kitaplar takdim edildi.