Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, bünyesinde görev yapan kurulların başkan ve üyelerinin belirlendiğini açıkladı. Tahkim Kurulu üyeliğine Vakfıkebirli Hemşehrimiz seçildi.

“TFF; TAHKİM KURULU, PFDK, UÇK VE ETİK KURULU ÜYELERİNİ AÇIKLADI”

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) üyeliği görevini başarılı bir şekilde sürdüren Vakfıkebirli Hemşehrimiz Av. Mehmet Erol’un Tahkim Kurulu Asil Üyeliğine seçildiğini duyurdu.

VAKFIKEBİR’DE BAYRAMLAŞMA MERASİMİ DÜZENLENDİ VAKFIKEBİR’DE BAYRAMLAŞMA MERASİMİ DÜZENLENDİ

Vakfıkebir ilçesinin ve Trabzon İlinin gururu olan Av. Mehmet Erol, İlkokulu Aydoğdu Köyü İlkokulunda, Ortaokulu Vakfıkebir İmam Hatip Lisesi Ota kısmında okudu. Ankara Tevfik İleri İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitiren Av. Erol, 7 yıl Sermaye Piyasası Kurulu uzmanlığı görevinde bulundu. İstanbul da çalışma hayatını sürdüren ve AFM Hukuk Bürosu adı adlında Hukuk Bürosunda Avukatlık yapan ve İstanbul Vakfıkebirliler Derneği üyesi olan Av. Mehmet Erol evli ve 3 çocuk babasıdır. Av Mehmet Erol’a Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)’deki yeni görevinde başarılar diliyoruz.

“TAHKİM KURULU YENİ BAŞKAN VE ÜYELERİ”

Federasyondan yapılan açıklamada Tahkim Kurulu Başkanı'nın Mustafa Artuç olduğu belirtildi. Kuruldaki üyeler ise Alaaddin Varol, Mustafa Demirel, Bayram Şen, Esra Alan, Mehmet Erol ve İlhan Üzülmez oldu.

YEDEK ÜYELER

Bülent Savtok, Yavuz Aksoy, Bülent Ernas, Alper Tunga Çevik, Feyzi Eroğlu, İbrahim Şahinkaya