“GÜÇLÜ AİLE, GÜÇLÜ TOPLUM” “GÜÇLÜ AİLE, GÜÇLÜ TOPLUM”

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tiryaki beraberinde Sekreter Üye Zehra Gül Turhan, Sayman Üye Yavuz Usta, Yönetim Kurulu Üyeleri Furkan Yılmaz, Sinan Aydın ve eski yönetim kurulu üyesi Mustafa Karadeniz ile birlikte Büyükliman bölgesine çıkartma yaptılar. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinin ardından belediye başkanı seçilen Vakfıkebir Belediye Başkanı Fuat Koçal ve Beşikdüzü Belediye Başkanı Burhan Cahit Erdem'i makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

1 Tmmob Odasindan Büyükli̇man’a Çikartma (4)1 Tmmob Odasindan Büyükli̇man’a Çikartma (3)1 Tmmob Odasindan Büyükli̇man’a Çikartma (2)

“HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNARAK TEŞEKKÜR ETTİLER”

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri Vakfıkebir Belediye Başkanı Fuat Koçal’a ve Beşikdüzü Belediye Başkanı Burhan Cahit Erdem’e yeni görevlerinde başarı dileklerinde bulunarak, misafirperverlikleri için her iki başkana da teşekkür ettiler. Ayrıca TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tiryaki beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Vakfıkebir ilçesinde de bir dizi ziyaretlerde bulundular. Kebir Süt Yönetim Kurulu üyeleri Cemil ve Metin Ali Karadeniz’i de makamlarında ziyaret ettiler. Her iki işadamı ile gündeme dair konularla ilgili sohbet ederek fikir alışverişinde bulundular.