HEKİMOĞLU’NDAN BAŞKAN ERDEM’E ZİYARET HEKİMOĞLU’NDAN BAŞKAN ERDEM’E ZİYARET

Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu öğrencisi Hüseyin Doğan’ın önderliğinde öğrenciler, gönüllü olarak sahildeki atıkları topladılar ve temiz bir çevrenin önemini vurguladılar. Projeye Beşikdüzü Kaymakamı Ferhat Vardar, Belediye Başkanı Burhan Cahit Erdem, İlçe Jandarma Komutanı Hamit Taş, emniyet mensupları, Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu Müdürü Ertuğrul Karoğlu, Vardallı Mahallesi Muhtarı Serdar Saraç da katılarak öğrencilerle birlikte sahilde çöp topladılar.

TEMİZ BİR ÇEVRE İÇİN

Okul Müdürü Ertuğrul Karoğlu, “Bu etkinlik, Çağrı Merkezi Hizmetleri Programındaki Gönüllülük Çalışmaları dersi kapsamında gerçekleştirildi.  Öğrencilerin, çevre bilincini arttırmak ve topluma örnek olmak adına attığı önemli bir adımdır. Temiz bir çevre için yapılan bu çaba, Beşikdüzü İlçesi için sadece bir başlangıçtır. Gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmak için yapılan bu tür çalışmalar, toplumun her kesiminden destek görmektedir. Siz de temiz bir çevre için yapılan bu önemli adıma katılmak isterseniz, Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu’nun çevre projelerine katılabilir ve çevrenin korunması için bir adım atabilirsiniz. Haydi, hep birlikte daha temiz bir gelecek için harekete geçelim!”dedi.

PROJEYİ HAZIRLAYAN ÖĞRENCİMİZİ TEBRİK EDİYORUM

Kaymakam Ferhat Vardar da konuşmasında, “Projeyi hazırlayan öğrencimizi tebrik ediyorum. Gerçekten farkındalık oluşturmak için güzel bir proje. İnşallah biraz sonra biz de öğrencilerle bu çöpleri toplayacağız. Ne diyoruz! Temiz bir Beşikdüzü için hepimiz el ele. Daha yaşanabilir bir Beşikdüzü’nü hep birlikte oluşturacağız” dedi. <Ahmet SARAÇ