Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül beraberinde Trabzon İl Başkanı Murat Tosun ile birlikte Vakfıkebir İlçesinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya geldiler. Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Vakfıkebir ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Sarıgül, ilçede bir dizi ziyaretler gerçekleştirdikten sonra vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etme imkanı buldu. TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül ziyaretlerin ardından gazetemize yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

“TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİMİZ GÖKYÜZÜNDE PARLAYAN BİR YILDIZ, DİPTEN GELEN BİR DALGA”

Partilerinde Türkiye'yi şahlandırma mücadelesi olduğunu kaydeden Sarıgül, "Bizim davamız başkaları gibi dolar yarın sabah 40 lira olsun da biz yarın iktidar olalım davası değil. Memleket iyi olsun, biz iktidar olmayalım. Hiç önemli değil. Biz ülkemizin sıkıntılarını, sorunlarını, problemlerini en iyi bilen ve çözüm önerilerini en iyi sunan inşallah parti olacağız. Türkiye Değişim Partimiz gökyüzünde parlayan bir yıldız, dipten gelen bir dalga. Allah'ım izin verirse de İnşallah milletimizin ortak noktası olacak. Çünkü biz el ele, kol kola ve bütün milletimize omuz omuza olmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

"GÜÇLÜ BİR PARLAMENTO İSTİYORUZ"

“200 KİLOGRAM FASULYE TOHUMU DAĞITILDI” “200 KİLOGRAM FASULYE TOHUMU DAĞITILDI”

Mustafa Sarıgül, “Türkiye’miz büyük bir ülkedir. Ülkemiz iki ittifaka mahkum olmayacak kadar da büyük bir ülkedir. Biz 19 aydır ittifakımızı kurduk. Kurduğumuz ittifaktan biz son derece memnunuz. Biz ittifakımızı emeklilerle, engellilerle, EYT’lilerle, görev verilmeyen öğretmenlerle, 3600 ek göstergeyi bekleyen emniyet mensuplarıyla, sağlık çalışanlarıyla, meslektaşlarım olan öğretmen arkadaşlarla kurduk. Sabah dükkanı açıp 15.00’a kadar siftah yapamadığı için ağlayan ve sızlayan, morali bozuk olan akşam eve gittiği zaman çekini ve senedini ödemede sorun yaşayan, hanımının suratına bakarken üzülen, çocuklarının suratına bakarken gülümseyemeyen esnaflarımızla beraber kurduk. En büyük ittifak Türkiye Değişim Partisi’nin olduğu ittifaktır. Çünkü bizim kurduğumuz masalarda kim nereye seçilecek, ne zaman seçilecek, hangi saatte seçilecek, kimin adayı kim olacak biz bunların ittifakını değil. Türkiye’deki yokluğun, yoksulluğun, alın terinin, emeğini ittifakını yapıyoruz. Çünkü Türkiye Değişim Partisi üretimi destekleyen alın teri ve emeğin hakkını veren, evrensel hukuk kurallarına uyan, lafta değil icraatta Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhuriyeti savunan, Cumhuriyetin değerlerine önem veren, inançlara saygılı laikliği baş tacı yapan, hudut ve bayrak birliği diyen rabbim izin verirse Türkiye'nin en yetenekli, en becerikli, en ehil kadrolarıyla yola çıkan bir partidir. Türkiye Değişim partimizin ana görüşü şudur: Biz tarafsız bir cumhurbaşkanı istiyoruz. Güçlü bir parlamento istiyoruz ve bağımsız yargı istiyoruz” diye konuştu.