Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde 2020 yılından bu yana başarılı çalışmalara imza atan ve 3 yıldır ilçe halkının taktirini ve beğenisini toplayan Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şeref İçoğlu’na tayininin Adana İli Bozantı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak çıkması dolayısı ile Uygulama Otelinde veda programı düzenlendi.

“BURADA ÇOK GÜZEL ANILAR BİRİKTİRDİM”

Veda programına İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın, Eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Samim Aksoy, Okul Müdürleri ve mesai arkadaşları katıldı. İlçe Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan’ın işleri dolayısı ile ilçe dışında olması sebebiyle Şube Müdürü Şeref İçoğlu’na başarı belgesi Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın tarafından takdim edildi. Ayrıca yaptığı başarılı çalışmalar nedeni ile beraber çalışma fırsatı bulduğu Eski Milli Eğitim Müdürü Samim Aksoy tarafından kendisine plaket verildi. Duygusal anların yaşandığı plaket töreninde Şube Müdürü Şeref İçoğlu, burada olmaktan ve sizleri tanımaktan dolayı çok mutluluk duydum. Vakfıkebir ilçe halkının mertliğine, dürüstlüğüne ve misafir berberliğine şahit oldum. Burada çok güzel anılar biriktirdim. Bu anıları hayatım boyunca unutmayacağım. Benden yana hakkım varsa helal olsun. Sizlerde hakkınızı helal edin dedi.”

“KENDİSİNİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ”

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın ise yaptığı konuşmada; “3 yıl boyunca bizlere çok güzel değerler katan Şeref Bey’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Müdürümüze yeni görevinde başarılar diliyoruz. Güler yüzünü, ılımlı yaklaşımını, üstün bilgi ve birikimiyle kendisini hiç unutmayacağız. Kapımız kendisine her zaman açıktır ve her daim açık olacak. Burada çok büyük bir ailesinin olduğu hiç unutmasın. Bizde kendisine hakkımızı helal ediyoruz dedi.” Eski Milli Eğitim Müdürü Samim Aksoy ise, “Kendisini tanımaktan ve kendisi ile çalışmaktan dolayı büyük bir onur ve gurur duydum. Yeni görevinde başarılar diliyorum dedi.”

ŞEREF İÇOĞLU KİMDİR?

12 Ocak 1973 ‘de Adana’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Adana’da tamamladı. Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Mühendisliği Bölümünden 1996 yılında mezun oldu. Askerliğini Kasım 1996 - Nisan 1998 tarihleri arasında Yedek Subay olarak yaptı. Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde eğitim görerek Sınıf Öğretmenliği sertifikası aldı. 12 Kasım 1999 Yılında Van İli Özalp İlçesi Mollatopuz Köyü İlköğretim Okulu’nda Sınıf Öğretmeni olarak göreve başladı. 2008-2014 yılları arasında farklı kurum ve okullarda idareci olarak görev yaptı. 24 Nisan 2014 yılında Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şube Müdürü olarak göreve yaptı. 21 Ağustos 2020 tarihinde Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şube Müdürü olarak göreve başladı. 18 Ağustos 2023 tarihi itibariyle Adana İli Bozantı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı. İçoğlu, Evli ve 3 çocuk babasıdır.

BİR EĞİTİM ÇINARINI DAHA EBEDİYETE UĞURLADIK BİR EĞİTİM ÇINARINI DAHA EBEDİYETE UĞURLADIK