“İŞGALİYELER İLE İLGİLİ TOPLANTI YAPILDI” “İŞGALİYELER İLE İLGİLİ TOPLANTI YAPILDI”

Çeşitli okullarda öğretmenlik, idarecilik ve Milli Eğitim Şube Müdürlüğü gibi görevlerde bulunan ve başarılı çalışmalara imza atan İbrahim İlhan Kalyoncu, başarılı bir şekilde 2 yıldır sürdürmekte olduğu Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi Müdür Yardımcılığı görevinden sonra yeni görev yeri olan Vakfıkebir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü görevine ara vermeden başlayarak devam ediyor. Müdür Kalyoncu, Vakfıkebir halkına daha çok hizmet etmek amacıyla daha çok çalışmamız gerektiğine inanıyorum. Halk eğitim merkezi ilçenin göz bebeği konumunda bir kurum. Sorumluluğumuzun bilinci içerisindeyiz dedi.

"SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİ İÇERİSİNDEYİZ"

Vakfıkebir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü görevine yeni başlayan Kurum Müdürü İbrahim İlhan Kalyoncu yaptığı açıklamada; “Benden önce bu görevi layıkıyla yürüten tüm müdürlerime şimdiye kadarki hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum ve bundan sonraki çalışma hayatlarında kendilerine başarılar diliyorum. Devraldığımız bu görevi daha ileriye götürmek, Vakfıkebir halkına daha çok hizmet etmek amacıyla daha çok çalışmamız gerektiğine inanıyorum. Halk eğitim merkezi ilçenin göz bebeği konumunda bir kurum. Sorumluluğumuzun bilinci içerisindeyiz. İlçemiz için elimizden gelen bütün gayretleri gösterip, güzel çalışmalara imza atmayı planlıyoruz. İlçenin ihtiyaçları doğrultusunda gereken kursları açacağız. Vatandaşlarımızın da taleplerini değerlendirerek, devraldığımız görevi en iyi şekilde sürdürmek için gayret göstereceğiz. Kurumda görevine devam eden Müdür yardımcımız, idari personelimiz, usta öğreticilerimiz ve tüm kurum görevlilerimiz görevlerinin bilincinde ve hepsi kendi branşlarında çok tecrübeli kişiler. Onların sayesinde yapacağımız çalışmalarla kurumumuzu layık olduğu noktada tutup,  en iyi şekilde ilçe halkına hizmet sunacağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

İBRAHİM İLHAN KALYONCU KİMDİR?

1970 yılında Tonya’da doğdu. İlk-orta ve lise tahsilini Tonya’da tamamladı. 1991 yılında Fırat Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümünden mezun oldu. 1992 yılında Bingöl ili Solhan ilçesi Kırık Yürekli Mezrası ilkokulunda sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. Doğu hizmeti ve askerlik hizmetinden sonra 1995 yılında memleketi Tonya’da göreve başladı. 1996 ile 2004 yılları arası Tonya İmam Hatip Lisesi Müdürü olarak görev yaptı. 2004 ile 2020 yılları arası Tonya Anadolu Lisesi Kurucu Müdürü ve yöneticiliği görevlerini yürüttü. 2010-2011 yıllarında bir dönem geçici olarak Tonya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevi de yaptı. 2018 yılında kurumsallaşmasında büyük emekleri olan Tonya Anadolu Lisesi yöneticilik görevinin süresi dolduğundan Beşikdüzü Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Felsefe öğretmeni olarak tayin istedi. 2020-2021 eğitim öğretim yılı döneminde Beşikdüzü Anadolu Lisesinde Müdür Yardımcılığı görevine de vekalet etti. 15.10.2021 tarihinden itibaren boş bulunan Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi Müdür Yardımcılığı görevine vekalet sürdürüyordu. 24 Ekim 2023 tarihi itibariyle Vakfıkebir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü görevine asaleten atandı. Evli ve 3 çocuk babasıdır.