Vakfıkebir Şenocak Mahallesi Merkez Camii’nde ‘Sabah Namazı Buluşması’ gerçekleştirildi.Vakfıkebir İlçe Müftülüğünce ilçedeki camilerde program dâhilinde sürdürülen ‘Sabah Namazı Buluşmaları’ kapsamında, ilçe müftülüğüne bağlı Şenocak Mahallesi Merkez Camii’nde ‘Sabah Namazı Buluşması’ gerçekleştirildi.
İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal'ın izinli ve yurtdışında bulunması nedeniyle ilçe müftülüğü görevine vekalet eden Vaiz Ekrem Akbaş'ın, namazdan önce yaptığı sohbetinin ardından Murakıp Ömer Çınar sabah namazını kıldırdı. Namazın ardından yapılan tesbihat, dua ve aşrı şerif tilavetiyle program sona erdi.
Program sonrası caminin çay ocağında cemaate kahvaltı verildi. Burada da vatandaşlarla bir süre sohbet eden İlçe Vaizi Ekrem Akbaş, vatandaşların kendilerine yönelttiği soruları cevapladı, tavsiye ve önerilerde bulundu.
İmam Hatip Davut Bayraktar'ın görevli olduğu camideki programa, Vaiz Ekrem Akbaş ile birlikte Murakıp Ömer Çınar ve bazı din görevlilerinin yanı sıra Mahalle Muhtarı Avni Özoğlu ve vatandaşlar iştirak etti.