Vakfıkebir ilçemizde Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Sait Ayhan’ın gelini müzik öğretmeni Merve Ayhan tarafından piyano konseri düzenlendi. Vakfıkebir Fen Lisesi pansiyonu konferans salonunda gerçekleştirilen konsere Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammed Balta, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın, Vergi Dairesi Müdürü Yardımcısı Sait Ayhan, Mervepiyano atölyesi öğrencileri, aileleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 40 öğrenci tarafından gerçekleştirilen piyano konseri izleyenleri büyüledi. Konser sonunda katılım sağlayan öğrencilere başarı belgeleri takdim edildi.

VAKFIKEBİR'DE KURBAN BAYRAMI VAKFIKEBİR'DE KURBAN BAYRAMI

"VAKFIKEBİR’DE GELECEĞİN PİYANİSTLERİ YETİŞİYOR"

Vakfıkebir ilçesinde “Mervepiyano Atölyesi” bünyesinde piyano eğitimi alan 40 öğrenci, aldıkları eğitimin sonunda gerçekleştirilen konserle göz kamaştırdılar. Minik öğrenciler başarılı bir şekilde çıktıkları sahnede başarılı bir performans sergilediler. Piyano Kursu Eğitmeni müzik öğretmeni Merve Ayhan tarafından verilen eğitim meyvelerini verdi. Vakfıkebir Fen Lisesi Pansiyonunun Konferans Salonunda düzenlenen piyano konseri, eğitimlerini tamamlayan 40 öğrencinin hünerlerini sergileyerek dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatmasına sahne oldu. Piyano Kursu eğitmeni müzik öğretmeni Merve Ayhan katkılarından dolayı belediye başkanı Muhammet Balta’ya teşekkür etti. Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta ise yaptığı selamlama konuşmasında şunları söyledi.

“EĞİTİM ALANINDA NE ZAMAN BİZE İHTİYAÇ DUYULMUŞSA O PLATFORMDA HEP OLDUK”

“Şunu buradan çok rahatlıkla söyleyebilirim ki! Biz hem Ülkemizin hem de ilçemizin geleceğinin yetişmiş nesillerden geçtiğine inanıyorum. Bu doğruldu da göreve geldiğimizden bu güne kadar eğitim alanında ne zaman bize ihtiyaç duyulmuşsa o platformda hep olduk. Bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Merve hocam bize gelerek bu projeden bahsetti. Bizlerde hiç göz artı etmeden seve seve destek olduk. Asıl başarı onlarındır. Çocuklarımıza teşekkür ediyorum böyle bir etkinliğe merak saldıkları için. Ailelerine teşekkür ediyorum. Bu tür etkinlikler çocuklarımızın gelişiminde önemli etken olacaktır. Toplum içinde kendilerini daha iyi ifade etme ve özgüven kazanacaklardır” dedi.