MÜSİAD Trabzon Şubesi Başkanı Av. Mesut İskenderoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta’yı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler. Başkan Muhammet Balta MÜSİAD Trabzon Şubesinin yeni Başkanı Av. Mesut İskenderoğlu ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarına başarılar diledi.

"İSKENDEROĞLU BAŞKAN BALTA İLE BULUŞTU"

MÜSİAD Trabzon Şubesi’nin yeni Başkanı geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen Genel Kurul sonrasında Vakfıkebir’li hemşerimiz Av. Mesut İskenderoğlu olurken, ilk basın toplantısının ardından yaptığı ilçe ziyaretleri kapsamında tarihi ilçemiz Vakfıkebir’e de konuk oldu. Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen Genel Kurul sonrasında Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Trabzon Şubesi’nin yeni Başkanı Av. Mesut İskenderoğlu oldu. Ardından ilçelerinden başlayarak Trabzon’la tanışma turuna çıkan İskenderoğlu’na bu ziyaretleri sırasında Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

"BAŞKANLARDAN GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ"

Bu tanışma turu sırasında Vakfıkebir’e de konuk olan MÜSİAD Trabzon Şube Başkanı Av. Mesut İskenderoğlu, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta’yı makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette MÜSİAD’ın misyonuyla ilgili bilgilendirmede bulunan Başkan İskenderoğlu, MÜSİAD’ın Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olarak, iş dünyasını desteklemek, girişimciliği teşvik etmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak için faaliyet gösterdiğini kaydetti.

"İSTİŞARELERDE BULUNUYORUZ"

“MİLLET BAHÇESİ VE EK HİZMET BİNASI ALTINDAKİ İŞYERİ İHALEYE ÇIKIYOR” “MİLLET BAHÇESİ VE EK HİZMET BİNASI ALTINDAKİ İŞYERİ İHALEYE ÇIKIYOR”

MÜSİAD Trabzon şubesi olarak üyelerinin iş bağlantıları kurarak iş fırsatlarını değerlendirmelerine ve sektörel gelişmeleri takip etmelerine yardımcı olmak için çeşitli etkinlikler düzenlediklerini söyleyen Mesut İskenderoğlu, Trabzon’un önde gelen liderlerini birebir ziyaret ederek istişarelerle eleştirilerini dinleyip çözüm önerilerini not aldıklarını dile getirdi.

MÜSİAD Derneği Şube Başkanı Mesut İskenderoğlu ve yönetim kuruluna nazik ziyaretleri için teşekkür eden Belediye Başkanı Muhammet Balta, yeni yönetime yardımcı olacaklarını söyledi.