Vakfıkebir Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yunus Ali Civil başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek ev hanımlarını spor salonunda spor etkiliği ile buluşturuyor.Vakfıkebir Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yunus Ali Civil, Vakfıkebir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü görevine başladığı günden buyana başarılı çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. İlçedeki sportif ve sosyal etkinliklerle ilçe halkını buluşturan Müdür Civil, yeni başlattığı projelerle de ilçede başarılı çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Ev hanımlarını spor yapmaya davet eden Müdür Civil, bu anlamda kapı kapı dolaşarak ev hanımlarını spor salonlarında sportif etkinlikler ile buluşturuyor.“VAKFIKEBİR’Lİ EV HANIMLARINI SPOR TESİSLERİMİZE SPOR YAPMAYA DAVET EDİYORUZ”
Vakfıkebir Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yunus Ali Civil yaptığı açıklamada; “Koşabiliyorken koş Projesi kapsamında Vakfıkebir Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde çalışan antrenörlerimiz kapı kapı gezerek ev hanımlarını spor yapmaya davet ediyor. Spor’un kazanımlarını anlatıyorlar. Antrenörlerimizin eşliğinde tesislerimize her zaman gelip spor yapabileceklerini söyleyerek Vakfıkebir'de ki bütün ev hanımları için özel günler belirledik. Bu özel günlerde ev hanımları çocuklarıyla beraber spor salonumuzda doyasıya spor yapıp eğleniyorlar. Ayrıca yaptığımız ev ziyaretlerinde Hanife ninemizle tanıştık ve tekerlekli sandalyesiyle onu da spor salonumuza getirdik. Hanife ninemiz elinde örgüsüyle ev hanımlarını izledi güldü eğlendi. Ev hanımlarımızı ev ortamından uzaklaştırıp onlarla spor yapıp streslerini ortadan kaldırıp güzel bir gün geçirmeleri için onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz dedi.”
Müdür Civil; Spor engel tanımaz, bu yüzden koşabiliyorken koş diyoruz ve bütün Vakfıkebir’li ev hanımlarını spor tesislerimize spor yapmaya davet ediyoruz.