“LATİFOĞLU MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ VE ISI SİSTEMLERİ AÇILDI” “LATİFOĞLU MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ VE ISI SİSTEMLERİ AÇILDI”

“RESUL ÖZKUL’UN BAŞARISI”

Resul Özkul’un sözleşmeli olarak görev yaptığı antrenörlük kariyerinde kazandığı başarılar şöyle; 5-8 Aralık 2023 Beşikdüzü Anadolu Lisesi Masa Tenisi Takımı Okul Sporları Masa Tenisi Genç Kızlar KategorisindeTrabzon şampiyonluğu. 12-14 Ocak 2024 Bayburt’ta yapılan grup müsabakaları Grup şampiyonluğu. 13-15 Şubat 2024 Aydın’da yapılan Türkiye Finallerinde Türkiye 9.’luğu.

“TÜRKİYE FİNALLERİNE KATILMAYA HAK KAZANDILAR”

13- 15 Mart Okul Sporları Masa Tenisi küçük erkekler kategorisinde Beşikdüzü Merkez Ortaokulu Trabzon Şampiyonluğu. 24-26 Nisan 2024 Giresun’da yapılan grup müsabakalarından namağlup Grup Şampiyonluğu ile Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı. Okul Sporları Masa Tenisi küçük kızlar kategorisinde Merkez Ortaokulu Trabzon 2.’liği. 23 -25 Nisan Ankara’da yapılanPara Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasında Ömer Uzunoğlu 6. Klas Türkiye ikinciliği. 5 Mayıs 2024 Akçaabat‘ta düzenlenen gençlik haftası turnuvasında sporcuları 1. ve 2.’lik kazandı.

“KADROLU ÇALIŞMAK İSTİYORUM”

Masa Tenisi Antrenörü Resul Özkul“Bir sene içerisinde ilde, bölgede ve Türkiye genelinde aldığımız derecelerden dolayı son derece mutluyum. İlimizin, ilçemizin adını kazandığımız başarılarla bölgemizde ve ülkemizde duyurmaktan gurur duyuyoruz. Bu gururu da kadrolu bir şekilde çalışarak taçlandırmak istiyorum. Antrenörlük yapmaya başladığımdan itibaren yanımda olan beni her konuda maddi manevi destekleyen aileme, Beşikdüzü İlçe Spor Müdürümüz Köksal Kocaman’a, Beşikdüzüspor Başkanı Ferhat Aksoy’a, forma sponsorumuz Aks Caffe Company sahibi Erhan Aksoy’a, eski iş arkadaşım Menderes Kerimoğlu ve Ömercan Çelik’e de destek ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.