“SAĞLIK İÇİN HAREKETE GEÇ” “SAĞLIK İÇİN HAREKETE GEÇ”

Vakfıkebir İlçesinde bu yıl merhum Kadir İslam adına düzenlenen 5. Geleneksel Kaymakamlık Futsal Turnuvasında dereceye giren ilk üç takım’ın yanı sıra İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Yunus Ali Civil, merhum Kadir İslam’ın kardeşi Murat İslam ve oğlu Ali Berk İslam ile birlikte İlçe Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan’ı makamında ziyaret ettiler.

İşleri dolayısı ile turnuvanın son günlerinde ilçede bulunamayan Kaymakam Dr. Hacı Arslan Uzan’ı makamında ziyaret eden İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Yunus Ali Civil beraberinde turnuvanın birincisi Hastane, turnuva ikincisi Öğretmenler ve turnuvanın üçüncüsü olan Büyükliman Mahallesi sporcu ve yöneticileri de ziyarette hazır bulundular.

“BÜTÜN TAKIMLARI KUTLUYOR VE TEBRİK EDİYORUZ”

Vakfıkebir İlçe Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, “Öncelikle bu yılki turnuvayı adına düzenlediğimiz aramızdan ani bir şekilde vefat ederek ayrılan merhum Kadir İslam’ı rahmetle anıyorum. Ailesine, kardeşlerine, evlatlarına ve sevenlerine sabırlar diliyorum. İlçede çok sevilen, ilçenin gülen yüzü olarak adlandırılan Kadir Bey’i özlemle yad ediyoruz dedi. Kaymakam Uzan, Güzel bir turnuva gerçekleştirildi. İlçe halkının ve sporseverlerin turnuvaya ilgisi üst düzeydeydi. İlçe halkımızın sosyalleşme adına bu turnuvalara gösterdiği ilgi ve alaka sevindiricidir. Çok güzel zevkli ve çekişmeli maçlar yaşandı. Bizde canlı yayınlarla maçları izledik. Hiçbir olayın çıkmaması sevindirici. Küçük tartışmalar yaşansa da bu spor’un içerisinde olan kazanma duygusu ile yaşanmış olaylardır. Sahada yaşandı ve orada kalmıştır. Biz Kaymakamlık olarak turnuvaya katılan bütün takımları kutluyor ve tebrik ediyoruz. Bizim gönlümüzde bütün takımlarımız şampiyondur. Bu tür turnuvalar kurumlar arası olunca oynayacak oyuncu sayısı da kısıtlı oluyor. O yüzden cesaret gösterip katılan bütün takımları tebrik ediyoruz. Ayrıca bu turnuvanın gerçekleşmesini sağlayan ve başarılı bir şekilde sonlandırılmasında emek harcayan İlçe Spor Müdürümüz Yunus Ali Civil Bey’i, mesai arkadaşlarını, hakemlerimizi ve takım yöneticilerini kutluyorum. Voleybol turnuvasının ardından Futsal turnuvası da başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Sosyal ve sportif aktiviteleri canlandırmak, halk ve kamu görevlileri arasında birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla düzenlediğimiz bu tür turnuvalarda amacımıza ulaşarak hep birlikte hoşça vakit geçirdik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.