"BELEDİYE BAŞKANLARIDA KATILDI"

Vakfıkebir İlçesi Büyükliman Mahallesindeki Çınar 6 Cafe Restaurant’da düzenlenen programa Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Beşikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Kamuran Kahyaoğlu,  Vakfıkebir Belediye Meclisi Üyesi Metin Karadeniz, inşaat mühendisleri ve aileleri katıldılar.

HAKİM USTA, GÖREVİNE BAŞLADI HAKİM USTA, GÖREVİNE BAŞLADI

“MUSTAFA KARADENİZ’İ KUTLADILAR”

Programda birer konuşma yapan Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve Beşikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Kamuran Kahyaoğlu; İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi üyelerini ve ailelerini Vakfıkebir’de ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek organizasyonu gerçekleştiren İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi, Vakfıkebirli Hemşehrimiz Mustafa Karadeniz’i kutladılar. Başkanlar ayrıca inşaat mühendislerine iş yaşamlarında başarılar dilediler.

“KAHVALTIDAN SONRA TELEFERİK”

İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi’nin geleneksel bahar kahvaltısının ilk kez Büyükliman Yöresinde gerçekleşmesini sağlayan ve çok başarılı bir şekilde organizasyonu gerçekleştiren Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Karadeniz ise katılım sağlayan belediye başkanlarına, İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi üyelerine ve ailelerine teşekkür ederek bundan sonra da bu tür organizasyonları yapmaya devam edeceklerini söyledi. Kahvaltının ardından üyeler ve aileleri Beşikdüzü Teleferiğine binerek Beşikdağı’na çıktılar.