Ramazan ayın etkinlikleri kapsamında düzenlenen Kaymakamlık Voleybol turnuvasına 8 takım katıldı. Turnuva ilçe spor salonunda iftardan sonra başlatıldı. Akşam sporcular iftar sonrası aileleri ile beraber salona geldiler. Çocuklar tribünde anne ve babalar sahada oynayarak eğlendiler.

BÜYÜKLİMAN NEFES ALDI 3-2 BÜYÜKLİMAN NEFES ALDI 3-2

“TURNUVAYA KATILAN BÜTÜN TAKIMLARI VE SPORCULARI KUTLUYORUZ”

Vakfıkebir İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Yunus Ali Civil turnuva sonrası yaptığı değerlendirmede; “Birlik beraberlik ve centilmence çok güzel müsabakalar oynandı. Müsabakalara ilçe halkımızın ilgisi ve katkısı çok güzeldi. İlçemizde spor alanında güzellikleri yapmaya ve halkımızla paylaşmaya devam edeceğiz. Spor organizasyonlarımıza katılımı artırmak için bizler elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret göstereceğiz. Sağlıklı toplumlar ve sağlıklı nesiller için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Turnuvaya katılan bütün takımları ve sporcuları kutluyoruz dedi.

Turnuvada Birinci Vakfıkebir İlçe Emniyet Müdürlüğü, İkinci olan takımımız Vakfıkebir Devlet Hastanesi, Üçüncü olan takımımız ise Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Öğretmenler oldu. Ödül törenine Vakfıkebir İlçe Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan, Gençlik ve Spor il Müdürü Lokman Arıcıoğlu, İlçe Emniyet Müdür Vekili Mükrem Ilgıt Aksu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yunus Ali Civil, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.