Vakfıkebir Halk Eğitimi Merkezi Müdürü olarak İbrahim İlhan Kalyoncu'nun atanması neticesinde kurumda da değişimler göze çarpmaya başladı. Kurumda boş duvarlar usta öğreticiler Meral Bektaş Bıyıklı ve Yunus Kamalı'nın yönetiminde kursiyerler tarafından yağlı boya tablolarıyla boyamaya başlandı.

“EMEKLERİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Boyanan boş duvarlar kurumu ziyarete gelenler tarafından, “her yiğidin yoğurt yiyişi “ farklı olduğu değerlendirilmesi şeklinde değerlendiriliyor. Usta öğreticiler Bıyıklı ve Kamalı, atıl durumda olan duvarlar öğrencilerimiz teoride öğrendiklerini pratiğe dönüştürmek için mükemmel bir ortam olarak değerlendirdik ve uygulamaya geçtik. Müdür bey Sayın Kalyoncu’nun okurlarıyla kurumumuz çiçek açsın istedik. Bu fikir daha önce düşünülmemiş ve spontane gelişen bir durum dediler.

“İŞGALİYELER İLE İLGİLİ TOPLANTI YAPILDI” “İŞGALİYELER İLE İLGİLİ TOPLANTI YAPILDI”

Kurumumuzda geçtiğimiz yıllarda görev alan arkadaşlarımızın yükselttiği çıtayı hem görsel hemde kurumsal olarak daha yukarılara taşımanın sevdasında olduklarını ifade eden Müdür Kalyoncu, bizi izlemeye devam edin. Değişim ve gelişim için kurum olarak start verdik. Herkesin imreneceği bir kurum olmanın savaşındayız diyerek emekleri geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.