Vakfıkebir ilçemizde 7 yıl başarılı bir şekilde görev yapan efsane Müftü Hüseyin Köksal, bir dizi ziyaretler için geldiği Vakfıkebir ilçemizde Gazetemize de nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Samsun Atakum Müftüsü Hüseyin Köksal ve beraberindekiler Büyükliman Postası Gazetemize de nezaket ziyareti gerçekleştirerek Yazı İşleri Müdürümüz Ahmet Kamburoğlu ve gazete çalışanları ile bir süre sohbet ederek hasret giderdiler.

“BÜYÜKLİMAN POSTASI GAZETESİNİ VE ÇALIŞANLARINI UNUTMAMIZ MÜMKÜN DEĞİLDİR”

HAYAT; YALNIZCA SINAVLARDAN,  KARNELERDEN İBARET DEĞİLDİR! HAYAT; YALNIZCA SINAVLARDAN,  KARNELERDEN İBARET DEĞİLDİR!

Samsun İli Atakum İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal, “ Vakfıkebir ilçemizde 7 yıl boyunca birçok anı, birçok hatıra, birçok dost ve arkadaş biriktirdik. Bu vesile ile aklımıza hemen gelen ilk şey anılarımız, hatıralarımız ve arkadaşlarımız oluyor. Bize karşı gösterilen güler yüz ve samimiyet haliyle bizleri son derece mutlu ediyor. Zaten önemli olan bu baki dünyada hoş bir seda bırakabilmek. Bizde elimizden geldiği kadar hoş bir seda bırakmak için mücadele ettik. Atakum ilçemizde de aynı şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizlere karşı göstermiş olduğunuz bu güzel misafirperverlik için teşekkür ediyorum. Büyükliman Postası Gazetesini ve çalışanlarını unutmamız mümkün değildir. Çalışmalarınızda sizlere başarılar diliyorum dedi.”

Büyükliman Postası Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ahmet Kamburoğlu ise, “7 yıl boyunca Vakfıkebir ilçemizde önemli çalışmalara ve başarılara imza atan Hüseyin Köksal Müftümüze ve beraberindekilere bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sayın Hocamız Vakfıkebir ilçemizde yaptığı başarılı çalışmaları Samsun Atakum ilçemizde de sürdürüyor. Kendisini sosyal medya hesabından takip ediyoruz. Çalışmalarında başarılar diliyoruz. İnşallah kendisini il müftüsü olarak görmekte nasip olur dedi.”