Kısa bir süre önce yapılan olağan ilçe kongresi ile Cumhuriyet Halk Partisi Vakfıkebir İlçe Başkanlığı görevine seçilen Olcay Bahadır, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıyla birlikte Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta’yı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

“HEPİMİZ BU İLÇEDE YAŞIYORUZ”

“GIDA İŞLETMELERİNDE KAREKOD UYGULAMASI BAŞLADI” “GIDA İŞLETMELERİNDE KAREKOD UYGULAMASI BAŞLADI”

Ziyaret sırasında konuşan CHP Vakfıkebir İlçe Başkanı Olcay Bahadır, “Kongre sonrası kurum ziyaretlerimiz kapsamında belediye başkanımıza da ziyaret gerçekleştirdik. Ayrıca Başkanımız kongremize katılarak bizleri onurlandırmıştır. Bundan dolayı da kendisine teşekkür ediyorum. Hepimiz bu ilçenin insanlarıyız ve hepimiz bu ilçede yaşıyoruz. İlçemizin iyiliğini ve gelişmesini istiyoruz. Siyasi anlamda görüş ayrıcalıklarımız alsa dahi Vakfıkebir ilçemizin çıkar ve menfaatleri için hepimiz birlikte hareket etmeliyiz. Siz hizmet pozisyonunda en yetkili görevde, bizlerde bu hizmetleri takip etme pozisyonundayız. Bu ziyaretlerin ilçenin sorunlarının konuşulması ve karşılıklı olarak görüş alışverişinde bulunulması bakımından son derece yararlı olduğunu düşünüyorum. Vakfıkebir ilçemiz için yapılacak yatırımlar noktasında bizlere ne görev düşüyorsa yerine getirmeye hazırız” dedi.

“YENİ OLUŞAN YÖNETİMİNİZE BAŞARILAR DİLYORUM”

Belediye Başkanımız Muhammet Balta ise, “Bu nazik ziyaretinizden dolayı mutluluk duydum. Kongrenizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yeni görevinizde tüm yönetim kurulu arkadaşlarınıza başarılar diliyorum. Farklı fikirler elbette olacaktır. Ancak vatan, millet, bağımsızlık ve kutsal değerlerimiz için hepimiz aynı fikirdeyiz. Vakfıkebir Belediye Başkanı olarak her zaman söylüyorum; Bizler Vakfıkebir’e hizmet için bu makamlardayız. Herkesin belediye başkanıyım. Hizmet için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bu makamlar hizmet makamlarıdır. Sonuçta takdir halkımızındır. Bir gün bizde bu makamlardan ayrılarak halkımızın arasında olacağız. İlçemizin çıkar ve menfaatleri için hep birlikte hareket etmeliyiz. Kırıcı ve yıkıcı değil, hep birlikte yapıcı olmalıyız. İlçemize katkı sunacak bir fikir üretiliyorsa bu bizim için çok değerlidir. Bizleri her davet ettiğinizde bir araya gelerek yaptığımız ve yapmayı planlandığımız hizmetler hakkında bilgiler vermeye sizin öneri ve düşüncelerinizi almaya hazırız. Ben tekrardan bu nazik ziyaretiniz ve düşünceleriniz için teşekkür ediyor, görevinizde ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.