Vakfıkebir;

Vakfıkebir’de Gençlik şöleni, hamsi partisinde ilçe sınıfta kaldı. Taşımalı öğrenciler hamsi yemeğe getirildi. Vakfıkebir’de oy bile kullanmayacakları ortaya çıktı. Sadece kalabalık olsun diye AK Gençlik böyle bir oluşum yapmış oldu. AK Gençlik yapmış olduğu bu yanlışlarla birlikte sınıfta kalmış oldu. Bu seçim döneminde AK Parti’ye zarar vereceklerini unutmuşlar. Her yapılan yanlış hareket, AK Parti’ye yol, su, elektrik olarak geri dönmeye devam ediyor. Yapılan yanlışların büyükleri tarafından uyarılmadığı, elini tutmadığından dolayı kaynaklanıyor.

Başkan Adayı Muhammet Balta, Hamsi partisine misafir olarak gittiği ve programın ev sahipliğini AK Gençlik yaptığını söyledi. Yapılan bu program, insanlar tarafından tepki toplarken, oradaki organizasyonun eksilikleri de İlçe Başkanı ile gençlik kolları başkanına atılmış oldu.

Vakfıkebir AK Parti’nin adayı Muhammet Balta, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ev ev kapı kapı dolaşarak insanlardan oy istemeye devam ediyor. Darılanları bir bir ziyaret eden Başkan Balta, insanların gönüllerini de almasını iyi biliyor. Kendini anlattığı taktirde de insanların güvenini kazanmaya devam ediyor.

Vakfıkebir’deki Bağımsız Adaylar Fuat Koçal, Ahmet İhsan Hacıfettahoğlu ve Hamide Kutoğlu, onlarda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Onlarda kapı kapı dolaşıp oy istiyorlar. İnsanlarının güvenini kazanmaya devam ediyorlar.

Yeniden Refah Partisi Vakfıkebir Belediye Başkan Adayı Erdal Sayın, ilçede mütevazi ve kibar davranışlarıyla birlikte seçmeni etkileyeme devam ediyor. Meclis üyesi adayları ise onu yalnız bırakmamaları insanlarında güvenini bir nebzede arttırmış oluyor.

Cumhur İttifakı meclis listesindeki tepkiler, bağımsız adaylar ile Yeniden Refah’ın adaylarına yarayacak. Çünkü o listede olmaması gerekenlere tepkiler var ve çığ gibi büyümeye devam ediyor. Bu tepkilerle diğer partilerin ve bağımsızların işine gelmiş oluyor. Her oy demek bir aday çıkartmak demek olduğunu unutmasınlar…

Beşikdüzü;

Demokrat Parti Beşikdüzü Belediye Başkan Adayı Ramis Uzun ve Meclis Üyesi adayı Zülküf Dilli ile çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Beşikdüzü’nde seçmenin kafası karışık, birçok aday var. Ama o adaylar arasından en şalsı olanı Ramis Uzun…

Tonya;

"BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI VAKFIKEBİR MAHALLE SONUÇLARI" "BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI VAKFIKEBİR MAHALLE SONUÇLARI"

AK Parti Tonya’da gövde gösterisi yaptı. Eski Bakan, Milletvekilleri, belediye başkan adayları gibi birçok isim geçen hafta sonu Tonya’da miting yaptı. Tonya halkı bir kez daha Beşel’den yana olduğunu yapılan tanıtımla birlikte gösterdi.

Diğer Bağımsız Aday Veysel Kurt, yapılan bu mitingle birlikte Osman Beşel’in gölgesinde kaldı.

Şalpazarı;

Kurukız Hız Kesmiyor; Şalpazarı Cumhur İttifakı Belediye Başkan adı Refik Kurukız adeta 24 saati dolu dolu yaşıyor. İlçesindeki programlarını takip ediyor Şalpazarı’nın kalbinin yarısı sayılan İstanbul’daki düğün dernek programlarını da ihmal etmeyerek geçtiğimiz Cumartesi günü İstanbul’da Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneği ve Trabzon Dernekler Federasyon Başkan yardımcısı Hasan Keskin’in düğün merasimine katılarak yine seçmenleriyle istişarelerde bulundu.

Demokrat Parti, Şalpazarı’nda Genel Başkan Gültekin Uysal’ın katılımıyla gövde gösterisi yaptı. Belediye Başkan Adayı Metin Günay, Meclis Üyesi adayı Fehmi Cengiz aday tanıtım töreninin ardından saha çalışmalarına hız verdi.