Vakfıkebir Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Aynacı, Başkan yardımcıları Asena Sağlam ve Ali Aşkın Kayhan ile birlikte gazetemize nezaket ziyareti gerçekleştirdiler. Yapılan ziyarette İlçe Başkanı Aynacı göreve ilçe yönetimiyle geldiklerinden beri yapılan çalışmaları anlatarak, gazetemize yayın hayatında başarılar diledi. Başkan Mustafa Aynacı, Büyükliman Postası Gazetesi’nin, Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılapları doğrultusunda yayın hayatını tarafsız ve ilkeli bir şekilde sürdürdüğünü belirterek, güçlü kadrosuyla korkusuzca duygu ve düşünceleri ifade eden bir gazete olduğunu söyledi. Halkın haber alma bilgisine doğru ve eksiksiz bilgilendirilmesine özgür basın, demokratik bir şekilde katkı sağlar. Şartlar ne olursa olsun çalışma ortamlarınızın zorluklarına rağmen can, mal güvenliklerinizi riske atarak görevlerinizi en güzel şekilde yerine getirmeye çalışmanız, halkı, doğru, tarafsız ve sağlıklı bilgilendirmeye çalışma konusundaki çabanız hiç kuşkusuz takdire şayan.

“BÜYÜKLİMAN POSTASI GAZETESİ, BÖLGENİN SESİ, KALBİ VE KULAĞIDIR”

Gazetemizin Yazı İşleri Müdürü Ahmet Kamburoğlu’nun kendisini İlçeye adayan bir yazar olduğunu ve İlçenin hayrına olan her şeyi köşesinde yazdığını belirten Başkan Mustafa Aynacı şunları söyledi; “Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı ve İlçe Yönetimi olarak Büyükliman Postası Gazetemizi ziyaret etmek için burada bulunmaktayız. Çünkü Büyükliman Postası Gazetesi bizim için, Vakfıkebir için, Büyükliman bölgesi için çok kıymetli, çok değerli bir gazetemiz. Çünkü Atatürk ilke ve inkılaplarına değer veren, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün fikrinde, işlerini-güçlerini ona göre hareket ettiren, Atatürk’ü fikri bazında sürekli savunan, ülkesinin devamlı yanında olan, milletinin yanında olan, üniter yapıya sahip çıkan, tarafsız, objektif ve ilkeli habercilik anlayışı ile yayın hayatını sürdüren bir gazetemizdir. Vakfıkebir’imizin ve Bölgemizin sesidir, kalbidir, kulağıdır. Büyükliman Postası Gazetesi’nin aynı zamanda yazarları da yiğitçe, dürüstçe, korkusuzca duygu ve düşüncelerini ifade eden, Bölgemizin, ilçemizin, mahallelerimizin de sesidir. Onun için Büyükliman Postası Gazetesi’ni ziyaret etmek istedik. Kendilerine başarılar diliyoruz dedi.”

“CAMİAMIZ, MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ’NİN, VAKFIKEBİR’DE HAKETTİĞİ YERE GELMESİNİ İSTİYOR VE ARZULUYOR”

Bizde bu arada Milliyetçi Hareket Partisi’nde göreve geldiğimiz günden bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarla ilgili az ve öz bilgi sunmak isterim. Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlığına ve ilçe yönetimine geldiğimiz günden bugüne kadar güzel çalışmalar yapmaktayız. Yeni göreve gelmemize rağmen ziyaretlerimiz aralıksız devam ediyor. Partimizi iyi temsil etmek istiyoruz. Camiamıza yakışır şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Çünkü camiamız MHP’nin ivme kazandırılmasını, çıtasının yükseltilmesini ve MHP’nin Vakfıkebir’de hak ettiği yere getirilmesini arzuluyor ve istiyor. Bizde ilçe yönetimi olarak bu gaye içerisindeyiz, bu çalışma içerisindeyiz. İlçe teşkilatlarımızı yapılandırdık, hepsi görevlerinin başındalar. Kurum ve kuruluşları sürekli geziyoruz. Esnaflarımızın dertleriyle, sıkıntılarıyla ilgileniyoruz, bu konuda demeçler veriyoruz. Bizde önceki yöneticilerimizden aldığımız bayrağı bizlerde daha yükseklere çıkartmak için çalışıyoruz. Bu vesileyle Büyükliman Postası Gazetesi’de, Milliyetçi Hareket Partisi’ne ve açıklamalarına gerçekten değer veren bir gazete. Bizden önceki yönetici arkadaşlarımızın açıklamalarına yer verdikleri gibi bizlere de gazetede bu şansı veriyorlar. Biz kendilerine teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz dedi.”

“BAŞARILAR DİLİYORUZ”

Büyükliman Postası Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ahmet Kamburoğlu ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirterek iyi niyet dilekleri için Başkan Mustafa Aynacı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Kamburoğlu, her zaman Vakfıkebir ilçemizin çıkar ve menfaatleri doğrultusunda yayın hayatımıza devam ediyoruz. Her siyasi partiye eşit mesafedeyiz. Sizlere de çalışmalarınızda başarılar diliyoruz dedi.”

“BAŞKAN UZUN UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ” “BAŞKAN UZUN UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ”