“TEMİZ BİR ÇEVRE İÇİN İLK ADIM BEŞİKDÜZÜ MYO’DAN” “TEMİZ BİR ÇEVRE İÇİN İLK ADIM BEŞİKDÜZÜ MYO’DAN”

Aksoy Ait Olduğumuz Yerde Değiliz; Horon gösterisiyle başlayan gecede konuşma yapan Beşikdüzüspor başkanı Ferhat Aksoy özetle şunları söyledi. “Beşikdüzüspor 1957’de kurulmuş çok köklü bir kulüptür. 10 ay önce göreve geldiğimizde birkaç tane yol haritası belirledik. Bunlardan birisi olmazsa olmazımız altyapıyı kurmaktı. Önemli bir mesafe kat ettik. Voleybol ve masa tenisi branşlarımızı aktif hale getirdik.

Beşi̇kdüzüspor Şampi̇yonluk Kupasini İstanbul (1)

“AİT OLDUĞUMUZ YERDE DEĞİLİZ”

Genç ve enerjik bir yönetimiz. Her şeyin en iyisini bildiğimizi iddia etmiyoruz ama gençliğimiz ve heyecanımız var. Siz büyüklerimizden öğreneceğimiz çok şey de var. Bu noktada en büyük şanslarımızdan biri belediye başkanımız. Biliyorsunuz kendisi aynı zamanda Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı. Bugüne kadar bize çok ciddi katkılarda bulunduğu gibi bundan sonra da bulunacağının taahhüdünü her zaman vermiştir. Ait olduğumuz yerde değiliz. Beşikdüzüspor 3. Lig görmüş bir kulüptür. Başarılı olmamamız için hiçbir sebep yok. Bodrumspor bizim için güzel bir örnektir.”

“BEŞİKDÜZÜSPOR BÜYÜK BAŞARILAR ELDE ETTİ”

Daha sonra mikrofona davet edilen Beşikdüzü Belediye Başkanı Cahit Erdem de önemli noktalara değindi. “Beşikdüzüspor büyük başarılar elde etti. Onların hepsinde biz vardık. İnşaallah bu süreç devam edecek ve önce BAL Ligine daha sonra da 3. Lige taşıyacak. Biz yine her zaman sürecin içinde olacağız. Beşikdüzüspor’u Türkiye’nin gündemine taşımamız lazımdır. Bu yönetimin bunu başaracağına inanıyorum.”

Konuşmaların ardından sembolik kupa töreni yapılarak Beşikdüzüspor’un 1. Amatör Lige yükselişi salondaki davetlilerin tamamıyla birlikte kutlandı. Daha sonra yönetimin Trabzonspor’un şampiyonluk formasıyla Beşikdüzüspor’un şampiyonluk formasının kombine edilmesiyle üretilen formalar açık artırma yoluyla satışa çıkarıldı. Salonda bulunan Beşikdüzü ve Beşikdüzüspor’a gönül verenler, formaları satın alarak kulübe destek oldular ve bu katkının sembolik olduğunu, önümüzdeki dönemlerde desteklerinin sürekli ve daha ciddi boyutlarda olacağının sözünü verdiler. >Ahmet Saraç