Beşikdüzü ilçesi Alpaslan Türkeş Caddesi terminal yanında Hasan, Erhan ve Ferhat Aksoy kardeşler tarafından “AKS COFFEE COMPANY” adı altında “Gloria Jeans” isimli yeni bir işyeri hizmete girdi. Tüm bölge halkının rahatlıkla gelip otantik bir ortamda sohbet ve muhabbet edebilecekleri muhteşem bir cafe bölge halkının hizmetine girdi.

Açılış törenine Beşikdüzü İlçe Kaymakamı Ferhat Vardar, Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, Vakfıkebir Belediye Başkan Vekili Enver İskenderoğlu, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Baro Başkanı Duygu Keleş Aydın, Trabzon Ticaret Sanayi Odası Başkanı Erkut Çelebi, Amatör Spor Kulübü Federasyonu Başkanı Cahit Erdem, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Hasan, Erhan ve Ferhat Aksoy kardeşler açılış töreninde yaptıkları konuşmada; “Büyükliman bölge halkına hizmet verecek olan yeni işyerimizin hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Bu açılışımızı onurlandıran değerli davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum dediler.

“TEMİZ BİR ÇEVRE İÇİN İLK ADIM BEŞİKDÜZÜ MYO’DAN” “TEMİZ BİR ÇEVRE İÇİN İLK ADIM BEŞİKDÜZÜ MYO’DAN”