TTSO Proje Koordinasyon Ofisi proje ekibi, Organize Sanayi Bölgesi firmalarına yönelik düzenlenen tanıtım toplantısında, yürütülen Kümelenme, B2B ve Alım Heyetleri, Uluslararası İş birliği Profili Oluşturma, Eğitim Faaliyetleri, Uluslararası Bilgi Talebi, Uluslararası Projeler, Firma Hedef Pazar Analiz Raporu ve Fikri Mülkiyet Hakkı çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Proje Koordinasyon Ofisi Proje Uzmanı Elif Duman, 50’den fazla ülkede faaliyetleri yürütülen Avrupa İşletmeler Ağı Projesi hakkında detaylı bilgi vererek firmaların bu ağda yeni iş birliklerini kurmaları için fırsat sunduklarını ifade etti. Proje Uzmanı Mümin Gençoğlu Proje Koordinasyon Ofisi tarafından yürütülen, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından desteklenen Kümelenme projeleri hakkında bilgi verdi.

İLK HEDEFİMİZ BAL LİGİ İLK HEDEFİMİZ BAL LİGİ

Ziyaret programında, Trabzon KOSGEB Müdürlüğü KOBİ Uzmanı Hilal Altun, firmaların yeşil dönüşümünü verimli bir şekilde gerçekleştirmelerine katkı sağlayacak olan KOSGEB Yeşil Sanayi Destek Programı hakkında bilgi aktardı.