Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Selamettin Atik, “Bir eğitim-öğretim yılının daha sonuna geldik. Zaman su misali akıp gidiyor, dün başlamıştık bu gün sonuna geldik. Bu zaman zarfında bütün çalışmalarımızın karşılığını alma vaktidir.

MUHASEBE OFİSİ VE MÜKELLEF YÖNETİMİ SEMİNERİ MUHASEBE OFİSİ VE MÜKELLEF YÖNETİMİ SEMİNERİ

“OKUL MÜDÜRÜ ATİK”

Okulumuz; Bilişim, Muhasebe, Çocuk Gelişimi, Yiyecek-İçecek Hizmetleri ve Güzellik Saç Bakım Hizmetleri alanlarında eğitim-öğretim vermekte, Öğrencilerimizi bu alanlarda hayata hazırlamaktadır. Sevgili öğrenciler; her insanın bir değer, her öğrencinin özel olduğu inancı içinde yeteneklerinizi ortaya çıkarıp, geliştirmeye gayret ettik. Çünkü bireylerin gizli kalan yetenekleri toplum için ziyan ve israftır. Esas olan, bireyin kabiliyetine göre yön verip, üretkenliğini sağlamaktır. Bu inançla eğer, hayatınıza bir pencere açıp, temelinize birkaç damla su, ufkunuza bir tutam ışık olduysak, ne mutlu bize. Sınıflarla son kez burada toplanıp onları yeterli bilgi ve birikimle yepyeni bir yaşama uğurlamanın mutluluğu ve onlardan ayrılmanın hüznünü beraber yaşıyoruz. Her son bir başka başlangıçtır.  Bundan sonra yeni başlangıçlara başlama zamanıdır. Mezun öğrencilerimizi kendi işyerini açmış ve başarılı birer iş adamı olarak görmek istiyoruz” dedi.

Öğretmenler adına S.Pehlivan Uslu ve öğrenciler adına 12-A sınıfı öğrencisi Serhat Faiz birer konuşma yaptılar. Cici Kızlar adlı oyunun ardından Gençlik Başımda Duman adlı şarkının söylenmesinden sonra diploma törenine geçildi. Hatıran Yeter adlı şarkının ardından da kep atma, konfeti atma, pasta kesimi, dilek balonu uçurma etkinlikleri yapıldı. Tören, müzik eşliğinde eğlence ile sona erdi.