Vakfıkebir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadem Sağlam,  Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Topaloğlu, Vakfıkebir Ziraat Odası Başkanı Muhammet Kılıç ve Vakfıkebir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İsmail Hakkı Çobanoğlu pazaryeri esnaflarını ziyaret ettiler. Oda Başkanları; Bölgenin en büyük pazarının kurulduğu Vakfıkebir Pazaryeri esnafı, üretici çiftçiler ve alışveriş yapan tüketicilerimizle birlikte hasbıhal oldular. Alışverişlerinin bereketli olması dileklerinde bulundular. Aralıksız her hafta Vakfıkebir İlçesinde kurulan pazar yerine ziyaret gerçekleştiren oda başkanları, hep birlikte pazaryeri esnafını gezerek esnafın istek ve önerilerini dinlediler.

“200 KİLOGRAM FASULYE TOHUMU DAĞITILDI” “200 KİLOGRAM FASULYE TOHUMU DAĞITILDI”

“ESNAFLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Oda Başkanları adına ziyaretleri sonrasında açıklama yapan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadem Sağlam, “Pazar yeri esnaflarından çok olumlu geri dönüşler aldık. Sıcak karşılamaları için hepsine ayrı ayrı teşekkür eder, değerli esnaf kardeşlerimize işlerinde bol bereketli kazançlar diledik. Esnaflarımız güçlü ekonomik yapının lokomotifi olduğunu dile getiren Başkan Sağlam, “Esnaflarımızı sık sık ziyaret ederek ihtiyaçlarını yerinde tespit etmeye önem veriyoruz. Havanın sıcak olmasına rağmen bizi büyük ilgi ve sevgiyle karşılayan pazarcı kardeşlerimizin sohbetiyle içimiz serinledi. Esnaflarımızı dinleyerek hem eksiklerini hem de bizden beklentilerini öğreniyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerle halkımızın ve esnaflarımızın ne istediklerini bilerek ortak akıl ile hareket etmeye özen gösteriyoruz. Bu ziyaretlerimizden dolayı esnaflarımız hem mutlu oluyor hemde bizleri yanlarında görmek onların yalnız olmadıklarını gösteriyor. Bu ziyaretler esnasında, esnaflarımıza bilgilendirmelerde yapıyoruz. Soğuk sıcak demeden her türlü şart ve durumda pazardaki yerini alarak evine ekmek götürme derdinde olan esnaflarımızın her zaman yanındayız“ dedi.

“ONLARIN SIKINTILARI BİZİM SIKINTILARIMIZDIR”

Başkan Sağlam; “Pazar yerinde köyden gelen halkımızla buluşuyoruz, onları dinliyoruz sıkıntılarını, istek ve önerilerini dinliyoruz. Hem pazar esnafımızın hem de vatandaşlarımızın bir araya geldiği pazar yerleri halkımızla buluşmamız açısından önemli. Vatandaşlarımızın sorunları bizim sorunlarımızdır. Onların sıkıntıları bizim sıkıntılarımızdır. Esnafımız ve vatandaşımızla iç içe olup onların dertlerini ve problemlerini çözme noktasında Oda Başkanları olarak elimizden ne geliyorsa bugüne kadar yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Bizler esnafımızın her daim yanındayız. Vakfıkebir de her zaman Esnaf ve Sanatkarlarımız ile istişare ediyoruz dedi.”