Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, MHP İlçe Başkanı Mustafa Aynacı ve yönetimini ağırladı. MHP’li misafirlerini makamda ağırlayan Başkan Balta, ziyaret dolayısıyla teşekkür etti. MHP İlçe Başkanı Mustafa Aynacı Başkan Balta’ya çiçek takdim etti.

“BİZİM TEK AMACIMIZ VAR O DA; MİLLETİMİZE EN GÜZEL ŞEKİLDE HİZMET ETMEKTİR”

MHP Vakfıkebir İlçe Başkanı Mustafa Aynacı’ya ve yönetim kuruluna başarı dileklerini paylaşan Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, “ MHP İlçe Başkanımız Sayın Orhan Burhan Baltürk’ün aday olmayarak görevinden ayrılmasının ardından bayrağı devir alan Sayın Mustafa Aynacı Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyorum. Cenab-ı Allah güzel hizmetlerde bulunmasını kendisine nasip etsin inşallah. Orhan Burhan Baltürk Başkanımızla da uyumlu bir ittifak süreci geçirdik. Kendisine de yapmış oldukları hizmetlerden dolayı ilçem adına teşekkür ediyorum. Biz Vakfıkebir Belediyesi olarak bütün siyasi partilere kapımız sonuna kadar açıktır. Vakfıkebir ilçemizin çıkar ve menfaatleri doğrultusunda bizlere sunulacak olan projelere kapımız açıktır. Hepimizin ortak paydası Vakfıkebir ilçemizdir. Bütün Belediye Meclis üyelerimiz ile Belediye Meclisinde de uyumlu bir çalışma içerisindeyiz dedi.

HAKİM USTA, GÖREVİNE BAŞLADI HAKİM USTA, GÖREVİNE BAŞLADI

“CENAB-I ALLAH BU BİRLİKTELİĞİ DAİM EYLESİN İNŞALLAH”

Başkan Balta; “Cumhur İttifakı olarak hem genelde hem de yerelde yolumuza güçlü bir şekilde devam ediyoruz. Bizler yerelde omuz omuza vererek bu ittifakın daha da güçlenmesi için hep birlikte çalışıyoruz. Bir ve beraber hareket ederek, her hangi bir sorun yaşamadan bu güçlü ittifakın paydaşları olarak ülkemize, İlimize ve ilçemize hizmet ediyoruz. Mustafa Aynacı Başkanımızla da bu yeni sürecin aynı şekilde devam edeceğine bizler yürekten inanıyoruz. Bizim tek amacımız var o da; milletimize en güzel şekilde hizmet etmektir. Bir yandan temel belediyecilik hizmetlerimizi layıkıyla yaparken diğer taraftan sosyal hizmetler noktasında vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarının karşılanmasına büyük bir özen gösteriyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda bizlerde Vakfıkebir’li hemşehrilerimize en güzel hizmetlerin gelmesi, refah seviyesinin yükselmesi ve ihtiyaçların karşılanması noktasında kenetlendik, elimizden geleni yapıyoruz. Bölgemize yeni yatırımların gelmesi, yeni alanların açılması içinde bir ve beraber hareket ediyoruz. Çok önemli bir seçimi geride bıraktık. Bu seçimde canla başla çalışan Cumhur İttifakımızın mensubu MHP teşkilatlarına teşekkür ediyorum. Sizlerin desteğini hem sahada hem sandıklar açılınca gördük. Güzel bir çalışma yürüttük. Birlikteliğimiz güzel bir sinerji ortaya çıkardı. Bu güzel birliktelik seçimlerde de kendini en güzel şekliyle yansıtarak Sayın Cumhurbaşkanımızı yüksek bir oyla yeniden seçilmesine vesile olmuştur. Biz buna inandık, Cumhur İttifakının Vakfıkebir de yoluna güçlü ve kararlı bir şekilde devam ediyor olması hepimizi mutlu etmektedir. Cenab-ı Allah bu birlikteliği daim eylesin inşallah.” diye konuştu.

“HİÇBİR ŞEY ÜLKEMİZİN GELECEĞİNDEN VE BEKASINDAN DAHA ÖNEMLİ OLAMAZ”

AK Parti ve MHP’nin Türkiye’nin bekâsı için çok kritik zamanlarda işbirliği yaptığını ifade eden MHP Vakfıkebir İlçe Başkanı Mustafa Aynacı, “Vakfıkebir Belediye Başkanı olarak siyasi partiler ile ve sivil toplum örgütleriyle kurduğunuz sıcak ve dostane ilişki gerçekten de ilçe yönetimi açısından son derece değerlidir. MHP ve AK Parti ülkemizin bekası için; zor zamanlarda hep birlikte hareket etti. Olması gereken de buydu zaten. Hiçbir şey ülkemizin geleceğinden ve bekasından daha önemli olamaz. İlçemizin öncelik arz eden, çözülmesi gereken sorunları vardır. Bunları çözmek ve halkımızı daha iyi yaşam koşullarına kavuşturmak için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırız. İlçemize katkı veren her türlü projeye destek verdik, bundan sonra da hiç tereddüt etmeden destek vereceğimizi belirtmek isterim. Bu anlamda Vakfıkebir Belediyemizin hayata geçirdiği projelerden oldukça memnun olduğumuzu ve yerinde bulduğumuzu bir kez şahsınıza ifade etmek isterim.” şeklinde konuştu.