Cumhuriyet Halk Partisi Vakfıkebir İlçe Başkanı Olcay Bahadır, 4 mahallenin geçiş güzergahında olan, en önemlisi de Hikmet Kaan İmam Hatip Ortaokulu'na giden yolda yapılan bu çalışma 3 ay önce başlatılmış fakat bir türlü bitirilememiştir. Fındık sezonunda kapatılan bu yer 10 gün önce tekrar açılmış ve öylece bırakılmıştır.

ŞİMDİ YETKİLİLERE SORMAK İSTİYORUZ!

"VAKFIKEBİR’DE İNTİHAR GİRİŞİMİ" "VAKFIKEBİR’DE İNTİHAR GİRİŞİMİ"

1- Bu çevrede yaşayan vatandaşlarımız, onların çocukları buraya düşüp başına bir şey gelse kime nasıl hesap vereceksiniz? Vicdanınız bunu kaldırabilecek mi?

2- Yüklenici firmanın yapmış olduğu çalışmaları takip etmiyor musunuz?

3- 200-300 metre ileride Karayolları Genel Müdürlüğü dağları yarıp yol yaparken, Vakfıkebir Belediyesi Çamlık altı menfezlerini geçemez duruma nasıl geldi?

4- Eğer bu rezilliğin suçunu doğal gaz firmasına atacaksanız da sormak isteriz Vakfıkebir Belediyesi çalışanları olarak siz ne yapmaktasınız, sizin sorumluluklarınız nelerdir?

5- Çamlık Sahil Mahallesi Muhtarı Mehmet Bahadır'ın belediyeye vermiş olduğu birden fazla dilekçeyi görmezden gelme sebebiniz nedir?

6- Programda olmasına rağmen tam 6 yıldır yapılmayan dere ıslah çalışması için yeni bir sel felaketini mi bekliyorsunuz?

Başkan Bahadır, Vakfıkebir Belediyesi'nde görev yapan başta Başkan ve yetkililer görevlerini unuttuysa bizler görevlerini hatırlatmak için her zaman burada olacağımızı bilmenizi isteriz. Belediyecilik, kendine yakın olan partinin ilçe başkanıyla çalışıyormuş gibi poz vermekle olmaz. Belediyecilik, açtığınız çukurun başına 2 duba koyup bir şerit çekmekle de olmaz. Biz daha yaşanabilir bir Vakfıkebir için, halkımızın refahı için size doğru yolu göstermeye ve yapmadığınız görevinizi size zorla da olsa yerel seçime kadar yaptırmaya devam edeceğiz. Dedi.