Vakfıkebir İlçemize gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdulkadir Uraloğlu'nu Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta, AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Ahmet Uzun ve coşkulu bir kalabalık karşıladı. Bakan Uraloğlu; Vakfıkebir'de hemşehrileriyle bayramlaşarak bir süre sohbet etti.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdulkadir Uraloğlu Vakfıkebir ilçesindeki bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada; “Bu karşılamadan büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden Bakan Uraloğlu, "Cumhurbaşkanımız 2023 yılı Türkiye Yüzyılı olacak dedi ve bizde bu inançla yola çıktık. Trabzon gerek 14 Mayıs gerekse 28 Mayıs'ta milletvekillerimizi meclise yolladı. Bu desteğe müteşekkiriz. Biz de bu desteğin karşılığını ve beklentisini bütün siyaset ve belediye kurumlarımızla, en batısından en doğusuna kadar üzerimize düşen bu görevi hakkıyla yerine getirmeye çalışacağız. Sizin desteğiniz ve sizlerin talep kar olması bizim için kıymetli olacaktır. Biz bunu hep yaşadık, bundan sonra da gereğini yapacağız. Güzel ve uyumlu bir ekibimiz var. Cumhurbaşkanımızın Trabzon'a verdiği kıymet var. Biz de bu kıymetin karşılığını inşallah hizmet olarak vermiş olacağız" diye konuştu.

MİLLETVEKİLİ AYDIN’DAN BAŞKAN KOÇAL’A ZİYARET MİLLETVEKİLİ AYDIN’DAN BAŞKAN KOÇAL’A ZİYARET

“VAKFIKEBİR YAPILAN SEÇİMLERDE ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVİ EN GÜZEL YERİNE GETİRDİ”

Bakan Uraloğlu, daha sonra AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanlığı'nda vatandaşlarla bir araya geldi. Burada partililere seslenen Bakan Uraloğlu, "Önümüzde bir seçim var. Vakfıkebir yapılan seçimlerde üzerine düşen görevi en güzel şekilde Cumhurbaşkanımıza verdiği destek ile gösterdi. Önceki seçimlerden kesinlikle daha yüksek bir oy alma ilgili hep beraber gayret edeceğiz" ifadelerini kullandı. Yoğun ilginin olduğu bayramlaşma töreninde Bakan Uraloğlu, çok güzel ekiplerinin olduğunu belirterek "Trabzon'umuza hem de ülkemize güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz" dedi.

“İKİ BAYRAMI BİRLİKTE YAŞADIK”

İki bayramı birlikte yaşadıklarını kaydeden Bakan Uraloğlu, "Yağmurlu ve bereketli bir gün. Bugün iki bayramı birlikte yaşadık. Hem Cuma günü hem de Kurban Bayramının üçüncü günü. Herkese iyi bayramlar diliyorum. Güzel bir ekibimiz var eksiğimiz yok. İnşallah hem Vakfıkebir’imize hem Trabzon'umuza hem de ülkemize güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın riyaseti ile biz de bu dönemde ulaştırma ve altyapı bakanlığı görevini üstlendik. İnşallah sizlerin destekleri, duaları ile beraber Vakfıkebirli hemşerilerimizin destekleri ile Trabzon olarak, Karadeniz olarak çok daha güçlü olacağız. Bu vesile ile bütün vatandaşlarımızın bayramını kutluyorum sizleri Allah'a emanet ediyorum" dedi.