Vakfıkebir İlçemizin sevilen esnaflarından Ahmet Bahadır, Kemaliye Mahallesi 14 Şubat Kurtuluş Caddesinde ikinci işyerini müşterilerinin hizmetine açtı. Daha önce ‘İşler Kitabevi’yle bölgemize ve ilçemize hizmet veren Ahmet Bahadır; kırtasiye, oyuncak, akıl oyunları, kitap vb ihtiyaçların karşılanması amacıyla ‘Bahadır Kırtasiye’ adındaki yeni işyerinde halkımıza hizmet vermeye başladı.

“VAKFIKEBİR VE BÜYÜKLİMAN BÖLGEMİZE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Büyükliman Bölgemizin eğitim-öğretim mücadelesine yaptığı katkılar ve yardımlarıyla dikkat çeken ilçemiz esnaflarında Ahmet Bahadır yaptığı açıklamada; “Her türlü kırtasiye malzemesi, oyuncaklar, tüm sınıf düzeylerinde çeşitli kitaplar, zekâ geliştirici ve doğru düşünmeyi teşvik edici oyunlar başta olmak üzere Vakfıkebir ve Büyükliman bölgemize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi. Fiyatlar konusuna özellikle değinen Bahadır; “etiketlerimiz piyasanın ortalama %30 altında bulunuyor, vahşi kar politikamız yok, hizmet odaklı çalışıyoruz” dedi.

VİCDANINIZ SIZLAMAYACAK MI? VİCDANINIZ SIZLAMAYACAK MI?

“TÜRK KADINI HER ALANDA OLDUĞU GİBİ GİRİŞİMCİLİK ALANINDA DA HAK ETTİĞİ YERİ ALMALI”

Kırtasiye üzerine işyeri açma konusunda eşi Fatma Bahadır’ın istek ve teşvik etmesiyle bu alana da girme kararı aldıklarını ve işletme sorumluluğunun eşinde olduğunu söyleyen Bahadır; “Bizim başarımızın gizli kahramanı eşim Fatma hanımdır. Eşimin desteği olmasa işler yürümez. Eşim ev işleri, çocuklar ve dükkanların sorumluğunu üstlenerek bana büyük destek oluyor. Kadın eli değince düzen ve başarı beraberinde geliyor. Türk kadını her alanda olduğu gibi girişimcilik alanında da hak ettiği yeri almalı” dedi.

“TEMEL DAVAMIZ EĞİTİM-ÖĞRETİMİN KALİTESİNİ ARTIRMAK”

“Başta Karadeniz olmak üzere ve özellikle büyükliman havzasında temel davamız eğitim-öğretim kalitesini artırmak ve gençlerimizi evrensel boyutta donanımlı yetiştirmek için genel kültürden yabancı dile kadar tüm alanlarda hizmet vermeyi hedefliyoruz” diyen Ahmet Bahadır, bu konuda üzerlerine düşen fedakarlığı her zaman olduğu gibi üstlenmeye devam edeceğini de söyledi. Eğitim camiasının yakından tanıdığı Ahmet Bahadır, ekonomik durumu iyi olmayan öğrencilere ve okullara yaptığı yardımlarla tanınıp sevilen esnaflarımız arasında bulunuyor. Vakfıkebir ilçesi Kemaliye Mahallesi 14 Şubat Kurtuluş Caddesinde hizmet verecek olan Bahadır Kırtasiye ve Ahmet Bahadır’a bol, bereketli ve hayırlı kazançlar dileriz.