Vakfıkebir Saadet Partisi İlçe Teşkilatının organize ettiği birlik ve beraberlik iftar programına Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ahmet İhsan Hacıfettahoğlu, Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Recep Yakuphan, Saadet Partisi Trabzon İl Başkan Vekili Hayri Çelik, Cumhuriyet Halk Partisi Vakfıkebir İlçe Başkanı Olcay Bahadır, İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Adayı Fatih Birincioğlu ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

AYILAR YAYLA EVLERİNİ TALAN ETTİ AYILAR YAYLA EVLERİNİ TALAN ETTİ

31 Mart Yerel Seçi̇mleri̇ Vakfikebi̇r İçi̇n Yeni̇ Bi̇r Başlangiç Olacak (2)

31 MART YEREL SEÇİMLERİ VAKFIKEBİR İÇİN YENİ BİR BAŞLANGIÇ OLACAK

Saadet Partisi Vakfıkebir İlçe Başkanı Birol Yavuz iftar programında yaptığı selamlama konuşmasında; “Değerli misafirlerimiz Saadet Partisi ilçe teşkilatı olarak mübarek Ramazan ayında bir iftar programı düzenledik. Bu programa ilçemizde sevilen sayılan bölgemizde yapmış oldukları hizmetleriyle takdir gören, yapmış olduğu projeleri hayata geçiren mimari çalışmalarda kendini kanıtlamış Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksek Peyzaj Mimarı Sayın Ahmet İhsan Hacıfettahoğlu, Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yüksek Mimar Sayın Recep Yakuphan bey, Saadet Partisi İl Başkan Vekili Hayri Çelik bey, Saadet Partisi İl Yönetim Kurulu üyelerimiz Sayın Gökmen Kadı, Ahmet Yakuphan, Ali İhsan Baştan, Cumhuriyet Halk Partisi Vakfıkebir İlçe Başkanı Olcay Bahadır, İYİ Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Alpaslan Beşli ve encümen üyesi adayları, Köy Hizmetleri emekli Şefi Yaşar Çobanoğlu, Saadet Partisi Vakfıkebir İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve milli görüşlü teşkilatçı kardeşlerim. Hepinize İftar programına katıldığınız için teşekkür ederim. Ayrıca Üçler Lokantası sahibi Mustafa Günaydın kardeşimize de bu nezih ve sıcak bir ortamı hazırladıkları için teşekkür ederim dedi.”

Başkan Birol Yavuz, “Birlik ve beraberliğimizin pekişmesi seçime kadar heyecanımızın devam etmesi için Saadet Partisi olarak bizim düsturumuz işi ehline vermektir. Asıl olan insana yatırım yapmaktır. İnsanların ruhunu be gönlünü hoşnut edecek şefkat ve merhametle duygularına tercüman olacak bir anlayışa ilçemizde ihtiyaç duyulmaktadır. Vakfıkebir ilçemizde yapılan ittifaklar doğrultusunda tarihi bir görevi de yerine getirmiş olmaktayız. 31 Mart yerel seçimleri Vakfıkebir için yeni bir başlangıç, yeni bir umut, yeni bir heyecan olmasını Cenab-ı Allah (cc) dan niyaz ediyorum. Tutmuş olduğumuz oruçları Allah (cc) kabul etsin. Ramazan -ı Şerif ayınız mübarek olsun. Hepinize afiyet olsun dedi.”