Vakfıkebir Proje Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eTwinning Sosyal Sorumluluk Projeleri ile 100. Yıl Cumhuriyet coşkusunu Türkiye'nin dört bir yanından öğretmen ve öğrencilerle birlikte ortak etkinlikler yaparak paylaştı. Cumhuriyetimizin 100. Yılında 100 okul, 100. Yılda her sınıf 100 ağaç dikiyor sloganı ile etkinlik gerçekleştirildi.

100. YILDA HER SINIF 100 AĞAÇ DİKİYOR

Vakfıkebir Proje Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdür Yardımcısı Sinan Cahit Doğan etkinlik hakkında yaptığı açıklamada; Cumhuriyetimizin 100. Yılında Türkiye’mizin iklim kriziyle mücadelesine ortak olmak ve kalıcı yeşil miras bırakmak amacıyla 81 ilde katılımcı sınıfların yüzer ağaç dikmelerini böylece hem ağaç dikme sevgisi ve becerisi kazandırmayı hem de ulusal farkındalık yaratmayı hedefleyen ‘’100. YILDA HER SINIF 100 AĞAÇ DİKİYOR’’ eTwinning sosyal sorumluluk projesine katılan Okulumuz Öğretmeni Vildan Birincioğlu ve öğrencilerimize okulumuz adına başarılar dileriz dedi.

#Cumhuriyetimizin 100. Yılında 100 Okul #100. Yılda Her Sınıf 100 Ağaç Dikiyor @eTwinningTrabzon @VakfıkebirİlçeMem @TrabzonArge

VAKFIKEBİR'DE KURBAN BAYRAMI VAKFIKEBİR'DE KURBAN BAYRAMI